Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Csak én érzem azt, hogy a...

Csak én érzem azt, hogy a RedBull uralma végre meg fog törni idén?

Figyelt kérdés
Szerintem a Ferrari trónfosztást csinál, ha másnem, akkor a Lotus teszi meg ezt.

2013. márc. 11. 16:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.


Azért ez a mercedes dolog nem teljesen így volt. Év elején még időfutamot is sikerült nyerniük, és majdnem futamot is nyert SChumi és rendszeresen ott volt elől, Rosberg meg futamot is nyert. Csak a kocsi nem volt túl megbízható és év végére elfogyott a tudomány. Ráadásul idén sokkal komolyabb teszt eredményeik vannak, tavaly a 2012-es verdájukkal nem is nyertek tesztet, csak a 2011-essel. A tavalyi eredményeket elnézve, a csapatok hátrább tartottak mint idén, idén sokkal erősebb időket mennek. De még így is tavaly bejött hogy a Lotus jó volt, és ők rengeteg tesztet nyertek, így idén szerintem a Mercedes nagyon erős lesz, mert ők nagyon jó időket tudtak menni.

2013. márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
59%
hát nem tudom szerintem a ferrari ls a mclaren idén lutri, a redbull kicsit finomított a tavalyi autón szóval nem sok fejlesztési lehetőség van benne de Neweynál sose tudni, a merci meg erős lesz időmérőkön de Hamilton alatt tutira mondom hogy lerohad, inkább Rosbergtől várok eredményeket ott, de csapat tabellán nem lesznek sehol se, én egy Redbull Lotus csatát látok kialakulni, de megmondom őszintén, hogy megfognak az emberek lepődni a Sauberen és a Williamsen
2013. márc. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, sajnos rosszul érezted. :/

GO ALONSO!!

2013. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!