Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mért írja le mindenki idénre...

Mért írja le mindenki idénre annyira a Mclarent?

Figyelt kérdés
A Mclaren 98 óta mindig ott volt szinte az élmezőnyben.. Idén se lesz máshogy szerintem. Főleg úgy, hogy idénre úgy tervezték a Mclarent, hogy folyamatosan fejleszteni tudják évközben. Szóval szerintem nem kéne ennyire leírni a Mclarent, és Buttont és Perezt sem.

2013. márc. 12. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenhova kiírogatnod!

Amúgy: a nagy többség mindig az előző szezonból indul ki, a McLaren pedig tavaly eléggé megbízhatatlan volt.

2013. márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az előbb már beszéltünk, nagyvonalakban felvázoltam a tényeket!


Ennek fényében meg ez is itt van, a felfüggesztés után! Hát, nehéz lesz, annyi biztos!!


Bizonytalan új autója megbízhatóságát illetően a McLaren

2013. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2013. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak hogy 98 óta talán most van a leggyengébb pilótapárosuk. Perez a dobogóit inkább a Sauber gumikímélésének és a nagy máknak köszönhette, amúgy meg nem nyújtott egy hatalmas teljesítményt. Button meg mindig a másodvonalt képviselte mint Webber és Massa, annyi különbséggel hogy ő úgyahogy kitudta használni az autóját, bár az a 2009-es második félévet nem lehet kirakni a vitrinbe.
2013. márc. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kihátrált mögülük a Merci, elhúzott az összes komolyabb szakember, elhúzott a top versenyzőjük. Lehet hogy idén még becsusszan 1-2 győzelem, de több semmiképp.
2013. márc. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A McLaren elismeri, lehetnek gondjai az év elején!


[link]

2013. márc. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a mclarenek sose a teljesítménnyel volt baja hanem a a megbízhatósággal, bár szerintem idén jót tesz nekik h végre van egy olyan pilóta páros hogy betudják osztani ki az első számú és ki a második, tavaly elég nagy volt a széthúzás főleg hamilton miat
2013. márc. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na, hol van a Mclarened, a levesbe??!! Előre szóltam, hogy nem lesznek az élen! De azért ekkora hátraesésre nem számítottam!
2013. márc. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Még most sem érted mi??? :D

Lehet, hogy a McLaren az első futamokon nem lesz az élen, de később biztos hogy igen. Mint ahogy előbb is említettem, a McLarent arra tervezték, hogy egész évben fejleszteni tudják majd. Még a Red Bull csapatfőnöke, Horner is kijelentette, hogy ez hosszútávon kifizetődő lehet. A McLaren próbál tanulni a hibáiból. Tavaly a McLaren kezdett a legjobban, és lemaradtak a fejlesztésben. Most ezt akarják elkerülni, és sikerülni is fog majd nekik meglátod. ;)

2013. márc. 16. 10:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt mert a csapattagok is folyton hangoztatják, hogy milyen nagy csalódás lett az idei autó. Másrészt mert aki nem vak, azt látja, hogy mennyire vissza vannak esve. Több, mint egy másodperces hátrányuk van, ami valljuk be, elég sok.

Ez van most jelen pillanatban, az idei Meki szépen fogalmazva egy rakás kaki. (ez még rímelt is, haha :D)

De ettől függetlenül még feltámadhatnak, sőt, véleményem szerint fel is fognak támadni. Csak nehogy már késő legyen..

2013. márc. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!