Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerinted kié lesz a POLE...

Szerinted kié lesz a POLE Malajziában? (F1,2013)

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a RedBull-ok ismét behúzzák az időmérőt.
2013. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A pole Vettelé lesz.

A versenyt Kimi vagy Alonso nyeri.

2013. márc. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
vetel vagy rajkönen
2013. márc. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Az időmérőt szerintem megint RedBull zsebeli be. A versenyt viszont remélem nem nyerik. A nagy esélyes Raikkönen meg Alonso.
2013. márc. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a Pole az elkönyvelhető előre, úgy ahogy az eddigi elmúlt pár évben. bár már örülnék, ha Newey egyszer nem építene jó kocsit....

De remélem hogy a verseny nagyon izgalmas lesz és Kimi nyerni fog megint (meg mondjuk egy Merci dobogó még jó lenne)

2013. márc. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Időmérő: szerintem Red Bull, de a Mercedes bekavarhat.

Másnap biztos visszafognak esni.

2013. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval.

A Mercedes és a Red Bull egykörös tempója nagyon jó, de versenyen szinte eltűnnek.

De egyébként ezt sok mindentől függ, mivel ha esni fog az eső, bármi megtörténhet. Abban az esetben még az is lehetséges, hogy egy Mercedes pole lesz, mivel láthattuk, hogy Rosberg milyen jól ment esőben. És szintén esőben a Ferrarit is esélyesnek tartom a pole-ra.

Száraz időben valószínűleg Vettel pole lesz. És biztos Webber is ott lesz valahol. Aztán jönnek majd a Ferarrik.

A Lotus szerintem sehol sem lesz, már ami az időmérőt illeti..

Nagyjából így képzelem el, de ezt nem nagyon lehet megjósolni.

2013. márc. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Misike válasza:
vettel pole lesz ha nem esik de a versenyen alonso vagy raikkönen, a red bull verseny tempója nem a legjobb
2013. márc. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!