Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerinted ki nyeri a 2013-as...

Szerinted ki nyeri a 2013-as Maláj Nagydíjat? (F1)

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Vettel
2013. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, Raikkönen, vagy Alonso, esetleg vettel, bár én Hamiltont látnám legszívesebben a dobogó legfelső fokán, de a Merci egyelőre nem képes erre.
2013. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy Ferrari, ha a Jóisten is úgy akarja, akkor Massa.

vagy valamelyik újonc, ha leszakad az eső. Kíváncsi vagyok, Hülkenberg mit ud majd kezdeni egy működőképes Sauberrel, és hogy Sutil jó formája kitart-e tovább is.

A legkevésbé azt várom, hogy valaki az elején elhúz, és rajt-cél győzelemmel végez, a maláj pája ennél mókásabb szokott lenni :)

2013. márc. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rosberg.Jegyezzétek meg a szavaimat.
2013. márc. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Látva a Lotus tempóját, könnyen elképzelhető, hogy ismét Lotus győzelem lesz, vagy legalább is biztos vagyok benne, hogy valamelyik pilóta ott lesz a dobogón.

Szerintem Vettel és Alonso is elöl lesz. Bár.. a tavalyi futamból kiindulva, ha leszakad az ég és zuhogni fog az eső, akkor bármi tönrténhet. Abban az esetben elképzelhető, hogy a Mercedesek is elöl lesznek, hiszen láttuk, hogy Rosberg milyen jól ment esőben.


Az én tippem..

esőben: Alonso, Vettel, Rosberg

szárazban: Vettel, Räikkönen, Alonso

2013. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Rosberg nem lesz Hamilton előtt! Jól jegyezd meg a szavaim! ;)
2013. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kimi
2013. márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már, azért annyira nem kell oda lenni Hamiltonnal. Jó versenyző, de ne gondold, hogy Rosberg nem tud előtte végezni, akármennyire nem csípem sem Lewist, sem Nicot, mindkettőt jó pilótának tartom és ahogy Hamilton, úgy Rosberg is tud majd olykor-olykor Lewis előtt végezni. Jól jegyezd meg szavaim! :D
2013. márc. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Összesítettben Hamilton lesz előrébb, ebben bomba biztos vagyok, ahogy ezen a hétvégén is verve lesz Rosberg!!! Jól jegyezd meg szavaim!!!
2013. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nézd, ennek én csak örülnék. Hamiltont jobban kedvelem azért Rosbergnél és tény, hogy egy világbajnokot és egy egyszeri futamgyőztest nem lehet összehasonlítani. Azt elhiszem, hogy az összesítettben Lewis lesz előrébb, de azért lesz olyan is, amikor egy-egy futamon majd Rosberg megveri..
2013. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!