Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » TAEKWONDOSOK! Versenyekre...

TAEKWONDOSOK! Versenyekre milyen kombinációkat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Olyan is jó, amit szinte mindenki használ, csak ha majd megyek versenyre, akkor tudjak pár kombinációt ami elterjedt.

2013. márc. 28. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ezt inkább az edződdel vitasd meg! nekem ez egy kicsit fura kérdés. ha majd edződ ugy godnolja, hogy fel vagy készülve, akkor elindit a versenyen, de az egyben azt is jelenti, hogy már tudsz rugáskombinációkat. itf v wtf?
2013. márc. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ő is add tanácsokat, de azért minél több választ érdemes meghallgatni, amúgy wtf de itf-ben is sok jó kombináció láttam
2013. márc. 28. 12:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Lábra rúgtok?


Combos lent - ha ellép akkor felrántod a lábad és sarokkal fej. Ez egy TKD-snak alap mozdulat, simán menni fog, és igazából ha jól tudsz rúgni (tényleg tudsz rúgni) akkor ezzel elég sok embert padlóra küldesz egy pillanat alatt.


A combost lehet imitálni, behajlított lábbal rúgsz el a lába előtt, hogy ne akadjon meg a te lábad, felrántod fejre és sarok csattan. Ezt még én is használnám. Ezt a mozdulatot érdemes addig gyakorolni, hogy kisujjból (kis lábujjból) is kirázd, mert nagyon könnyen be lehet nézni, nehéz védekezni ellene.

2013. márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem rúgunk öv alatt. Amúgy meg nézz videókat az olimpiáról/világbajnokságról.
2013. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
taplalkozásnyomi hihetetlen h még ide is bepofázol, ha már azt osztod h a sport nem egészséges. ha vmihez nem értesz, akkor legalább ne okoskodjál.
2013. márc. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
uristen! tkd-sokat kérdeztek nem ilyeneket... hajlitott láb stb .. nevezd már meg kárlek h mégis melyik rugásra gondolsz???:))))) idióta. komolyan.. ha semmi közöd ehhez sporthoz és fogalmad sincs hogy zajlik egy küzdelem akkor ne pofázzál már bele.
2013. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
dollyo chagi, aztán bande dollyo chagi be szokott válni
2013. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5. válaszoló, akkor sportolgassál csak. Ezzel be is korlátozod magad, pusztán egy sportolói szintre.

Szerencsétlen gyökér.. ne szólogassál be, senki nem kért rá.

2013. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!