Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen tömegnövelőt, v kombiná...

Milyen tömegnövelőt, v kombinációkat ajanlanátok? Lehetőleg tapasztalattal.

Figyelt kérdés

2012. nov. 28. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Legfontosabb a tömegnövelő étrend, anélkül a tápkieggel sem mész sokra.

A legjobb megoldás egy tejsavóprotein + ehhez gyors szénhidrát (dextróz, maltodextrin, vitargo, Carbo X, Supercarb fast, stb) edzés utánra. Így te tudod szabályozni az arányokat és a reggeli zabpehelyhez is tisztán (gyors ch nélkül) tudod tenni a proteint.

Ha mégis tömegnövelőt szeretnél, akkor olyat válassz, amiben legalább 30% a fehérjetartalom. Pl: Scitec Volumass 35, HiTec HI-Anabol Gainer, VIP Delux- All-In-One , Pro Nutrition GFX8, Jumbo prof., Dymatize hi protein gainer, BSN true mass, Isomass extreme gainer, Gaspari real mass, stb..

2012. nov. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az útmutatást;-)
2012. nov. 28. 17:17
 3/7 anonim ***** válasza:
szívesen:)
2012. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Többször is olvastam már,és te is írtad most az étrendet,tulajdonképpen miért is olyan fontos az étrend?nem is lehet semmi mással pótolni?és akkor gondolom az úgynevezett "mindennapos" étrendemmel(házikoszttal)sem megyek sokra.
2012. nov. 28. 19:24
 5/7 anonim válasza:

Hát ,én úgy tudom ,hogy a napi bevitel(szénhidrát,fehérje) maximum felét adhatja ki a Tömegnövelő ,fehérje,és szénhidrátok. Tehát a másik részét szilárd kajából kell fedezni . Mivel ezek turmixok ,ezért edzés után mindenképp kell egy adag a gyors felszívódása miatt. A szilárd táplálék 45p-1ó. után jöhet :) Csakhogy ne keveredjen a szilárd táplálék és a shake (mivel ez lelassíthatja a szívódást).


Ha tömeget növelsz akkor szerintem az ideális kaja rizs+hús . :)


Ne hurrogjatok le a válaszomért ,ha hülyeséget írtam :D


Remélem segítettem.

2012. dec. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jót írtál. :)

Kérdező, azért kell az étrend, hogy biztosan bevidd a kellő tápanyagmennyiséget. Ha csak találomra eszegetsz valamit, akkor nem lesz megfelelő arányú fehérje-szénhidrát-zsír beviteled.

2012. dec. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat;)
2012. dec. 7. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!