Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Snookerben mikor, milyen...

Snookerben mikor, milyen szituációkban van free ball?

Figyelt kérdés

2013. máj. 7. 21:31
 1/5 jopeti válasza:
26%
ha a fehér leesik
2013. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Free ball akkor van, ha tegyük fel már csak a 6 db színes golyó található az asztalon. Nekünk pedig a sárgát kellene eltalálni, viszont mi nem találjuk el és úgy áll meg a fehér, hogy az ellenfél nem látja a sárga golyó mind a két oldalát. Ebben az esetben van free ball! Ekkor lökhet bármilyen más színest ami a 2 pontos sárgának fog megfelelni. Természetesen ez a színes utánna visszakerül és nekünk ez után a sárgát kell löknünk ( ez érvényes akkor is, ha mondjuk pirosat nem találsz). Kiegészítés képpen: a free ball mögé nem lehet snookert adni.

Tehát attól még, hogy elmegy a fehét nem feltétlenül lesz free ball!!!!!

2013. máj. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2013. máj. 10. 17:03
 4/5 anonim válasza:

Picit azért javítanék :)

Free ball nem csak akkor lehet, ha már csak a színesek vannak fent, hanem bármikor a játék folyamán....ha az egyik fél hibázik és a keletkező állásból nem látszódik egy piros (vagy a soron következő színes) egyik oldala sem 100%osan...ilyenkor kerül sor a free ballra.

2013. jún. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Zárójelben én is jeleztem, hogy a piros golyóknál is így van. :)
2013. jún. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!