Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Futáshoz milyen zenéket...

Futáshoz milyen zenéket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nemsokára mérik nálunk tesiből a 12 percest.Egy kör a pályánkon 400m,azaz 6x400m kell lefutni.A tanárunk megengedte,hogy zenét hallgassunk.Tudtok-e nekem ilyeneket mondani?
2013. máj. 13. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudunk, mivel ahányan vagyunk annyiféle zenét hallgatunk... én pl trance... goa... van aki metál, van aki rap, sõt egy barátom komolyzenét hallgat futás közben... azt hallgass amit szeretsz...
2013. máj. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Cooper teszthez nem érdemes zenét hallgatni, 12 perc hamar eltelik, vagy ennyire unnád? A teljesítményeden úgysem javítana, ennél sokkal hosszabb távon lenne csak értelme.
2013. máj. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Scannapieco válasza:

Én egyáltalán nem szeretek zenére futni, kifejezetten rontja a teljesítményem, nem tudok a futásra koncentrálni. Persze ez nem jelent semmit, rengeteg kiváló futó hallgat zenét.

Ami biztos, hogy a Cooper tesztet progresszíven kell lefutnod. Én zene helyett a légzésszám kontrollálásával irányítom magam, de zenével értelemszerűen a ritmus a lényeg. Mondjuk az első két körben lassabb zene, a harmadikban gyorsabb és így tovább. Az utolsó körre már valami brutált tervezz be ami arra késztet hogy végigsprinteled a 400-at. Cooperen az egyenletes tempó nem jó, viszont arra is figyelj, nehogy már az elején túlságosan kifáraszd magad.

2013. máj. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogyne! Mondjuk azok inkább kocógosak, de ím' egy pörgősebb. ha tartod az iramot meglesz a 3200 méter!:)

http://www.youtube.com/watch?v=m8o8l5RUwI4

2013. máj. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!