Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen cipőt ajánlotok futáshoz?

Milyen cipőt ajánlotok futáshoz?

Figyelt kérdés
Milyen cipőt ajánlotok nekem futópadra ?? Az ár nem számít !! Egy linket kérhetnék ?? Legyen jó , kényelmes , a márka és az ár nem számít (nem azért mert sz@rom a pénzt , csak kíváncsiságból ) . Ja és lúdtalpas vagyok , de szerintem ezt a problémát megoldja a lúdtalpbetét . Az értelmes válaszokat előre is köszönöm !!
2012. márc. 15. 21:13
 1/2 anonim válasza:

Szia!

A legjobb egy cross training cipő lenne. Ezek gyakran drágák, de megéri. Használhatod futáshoz, súlyzózáshoz, akár aerobikhoz is. Linkeltem egy példát. Természetesen ne használtat vegyél, csak ez jött ki elsőnek. Egészen normális darabokat lehet kapni mér 10-12-ért, de 20-ért már tökéleteset.


[link]


[link]

2012. márc. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. márc. 16. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!