Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek ki nyeri a Monacói...

Szerintetek ki nyeri a Monacói Nagydíjat? (F1)

Figyelt kérdés
Szerintek ha a Mercedes Monacóban is megszerzi a pole pozicíót akkor a hercegségben megszerezheti idei első győzelmét?

2013. máj. 19. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs rá sok esély. Ha meg is szerzi valamelyik Mercedes a polet, a gumik pár kör alatt elkopnak, a többiek felzárkóznak, és vonatozni fognak egymás mögött, és ha pl. Vettel vagy Alonso lenne Hamilton vagy Rosberg mögött, a boxban átugornák őt/őket.

Pedig én is örülnék, ha lenne már 1 Mercedes győzelem (leginkább Hamiltonnak örülnék).

Egyébként a legesélyesebbnek Vettelt tartom, időmérőn a Mercik után ő a leggyorsabb, és még úgy ahogy elfogadható az, ahogy a gumikkal bánik az autó, és a boxban meg egyértelműen ők a leggyorsabbak (Monacoban ez nagyon fontos).

Raikkonent nem akarom leírni, de tavaly is csak azt hiszem a 9. lett, bár valamivel ebben az évben javult az 1 körös tempója a Lotusnak, de az első hely nem hiszem, hogy meg lesz, ráadásul a boxban rettentő lassú a Lotus, esetleg ha jóval tovább tudna a többiektől kintmaradni, akkor valami esélye lehet.

2013. máj. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igazából Monacoba alapból is bármi megtörténhet, ha leesik az eső akkor még akár a marussia is nyerhet kb egy jól elkapott kiállással. :D


De igazából szerintem taktikailag, ha sikerül megint kevesebb kiálással végig vinnie a lotusnak akkor itt nagyon nagy esélye van mivel itt nem igazán lehet előzni

2013. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt a Mercinek nagy esélye van a győzelemre! Tavaly is Rosberg 2 lett Monaco-ban. Ezen a pályán nem fogynak nagyon a gumik, mint más pályákon! Ha Merci 1-2 lesz időmérőn, akkor még védeni is tudják egymást. Szerintem most a Merci oda fog csapni, és az remélem, nagyon remélem, hogy Hamilton lesz az! Kijárna már neki egy győzelem.
2013. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 - Ha jól emlékszem, tavaly csak 1 kiállás volt átlagban, ezért mondtam, hogy Raikkonennek kevesebb az esélye.
2013. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jól olvastam lágy és szuper lágy lesz Monacoba. Idei gumikon idei autókkal 3 kiállás haveri alapon. :D És ha a lotus lesz olyan bátor h 2 kiállás akkor szerintem nyert ügy ha meg van a 4. hely időmérőn
2013. máj. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd meglássuk, de legyen igazad. :)
2013. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!