Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek mi volt az igazi...

Szerintetek mi volt az igazi oka annak, hogy Raikkonennek el kellett menni a ferraritól?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 22:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Lassú volt. Ez mért nem elég jó ok? :)
2009. okt. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
mert alonso jön.
2009. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Lassú volt? Ja ezt abból következtetted ki, hogy ő nyerte az előző évek, legtöbb, versenyben futott legyorsabb köreiért járó díjat?


Szerintem nem volt lassú, de azzal nem vitatkozom, hogy a tavaji év, nem volt az övé. Idén is kiegyenlített volt a küzdelem Massa és Raikkonen között, mert hol az egyik, hol a másik volt a gyorsabb. Talán nem pont az az ábra, hogy ő lelassult, hanem, hogy Massa fejlődött sokat. Ha még elővesszük azt a tényt, hogy Schumacher is kiapott néha Massától a legelső Ferraris évében, akkor igazán nem mondható nagyon rossznak a finn teljesítménye. Érdekes módon az újonnan érkezett pilóták meg sem tudják közelíteni őt, de raikkonen, mindössze 3 tizedmásodperccel volt lassabb Massánál 2007 ben az első teszteken. Talán Schumi sem véletlen csak a pofáját jártatja ellene, de visszaülni már nem mert mellé. Talán úgy járt volna mint Fisiék, ettől fosott, hogy kiderül, a lassúnak titulált Raikkonen gyorsabb.


Na mindegy, lehet utálni.

2009. okt. 6. 18:08
 4/17 anonim ***** válasza:
51%

figyelj. mire föl ez a nagy ellenségeskedés? Nekem is Raikkönen a kedvencem. Ettől függetlenül tény, hogy Massa általában megverte. És Massa addig is tudott villantani amíg sz*r volt a kocsi. Ráadásul ő mer előzni is. Kimi megszerez egy pole-t onnan lazán győz, vagy ha jól rajtol, de máskülönben ő a pályán nem előz. És Alonso reklámértéke nagyobb, hozott támogatót is, így egyértelmű hogy miért Kimit rúgták ki és nem Massát.

Egyébként remélem elmegy rallizni, mert abban megint ő lehetne az isten, teljesen fekszik neki hogy csak az időkkel kell versenyezni.

2009. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Szerintem meg szar éve volt ennyi. Ráadásul hatszor nullázott, ebből legfejjebb kettőt lehet a saját számlájára írni, a többi technika. Ha megnézed az idei év elején jobb volt mint Massa, utána fordult a dolog, közben müszaki gondja is volt pl. az Európa Nagydíjon.

A hungaroringen a szabadedzéseken, és az időmérőn is jobb volt mint Massa. Persze a baleset előtti időszakaszra gondolok. Ki tudja mi lett volna, ha Massa nem sérül meg?

Én még nem írnám le.

2009. okt. 6. 20:33
 6/17 anonim válasza:

Én is sajnálom h Kimi elmegy onnan. Utálom Alonsot mert nagy a feje...

valszeg Kimi hamilton csapattársa lesz, ami viszont azé nem lesz jó, mert ó lesz a másodhegedűs, így be fog szürkülni... Sajnálom őt...

2009. okt. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ja igen csak azt ne feledjük el,hogy Kimi nemegyszer bizonyította,hogy hogyan kell lealázni a mezőnyt a legutolsó helyről!"Mert ugye erre is volt néhány példa"!

No meg a másik Felipe már több éve a Ferrarit tapossa de hol a világbajnoki címe????????????"Bezzeg Kiminek már az első évben a világbajnoki cím megvolt!

Csak azt sajnálnám ha tényleg kihagyná ezt az évet mert most talán a Mercedessel"nem a McLaren-nel"bizonyíthatná,hogy ő a mezőny legjobb pilótája"mint aszem 2001vagy2002-ben a Saubernél ugye emlékeztek"?

Nna és akkor nézne a Ferrari is és a McLaren is,hogy ki nem kellett nekiek mert ugyebár a mekinek is inkább kellett a csöves Button mint a tuti Kimi.

2009. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom kinek szurkolok, ha nem lesz jövőre.
2009. nov. 19. 17:45
 9/17 anonim ***** válasza:

Ezt én se tudom ezért vagyok most búskomor de az biztos,hogy elég gagyi lesz ezekután az F-1.

"pedig bítam benne,hogy az a sz**os seggű button nem kell a mekinek Kimi helyett!



""HOGY A FRANC ESNE BELE AZ EGÉSZBE""!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ja mégvalami!

Kimi tévedésben van hogy majd 2011-re ülést fog kapni no meg hát ha kap is akkoris az az egy év kiesés neki tiszta visszaépülés lesz neki!Nem is tudom hogy gondolta az egészet!"és még tegyem hozzá ő nem Michael Schummaher hogy majd tártkarokkal várják vissza"és ezzel nem akartam a kedvenc(Kimi Raikkönen)pilótámat lejárni!

2009. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!