Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » 1 kérdés a Le mans-i 24 órás...

1 kérdés a Le mans-i 24 órás versenyről?

Figyelt kérdés

Igazából 24 órán át a Toyotát és az Audit vizslatjuk, azt hogy milyen profi csapatok, csak azt nem értem hogy mit keresnek ott olyan béna pilóták tehetős gyári csapatokban?

Például mit keresett ott Nakajima, vagy az Audi miért nem rakott át a DTM-ből néhány nagyon gyors pilótát a 3. számú autójukba mint például régen Rockenfellert mert a 3-as autó messze lassabb volt az 1.-nél és a 2.-nál.


2013. jún. 26. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyrészről azért mert pl Nakajima gyári Toyota versenyző volt mindig is. Másrészről meg Le Mansban olyan alacsony a színvonal, hogy ott ő a mezőny krémjébe tartozik.
2013. jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nakajimat én se értettem, ha már házon belülről akartak volna valakit akkor inkább Kobayashi.
2013. jún. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2


Kobayashi soha nem volt gyári versenyző. Csak a Toyota felkarolta a GP2 után mert japán. Nakajima meg Toyota nevelés volt. A pályafutása kezdete óta a Toyota támogatással versenyzett.

2013. jún. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MrPifta ***** válasza:

Kobayashi nem Toyota-pilóta.

Nakajima szerintem nem béna.

2013. jún. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező szeretnél te olyan pilóta lenni mint Nakajima...
2013. jún. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!