Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek ki jön Webber...

Szerintetek ki jön Webber helyére a Red Bull-hoz?

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem -is, Raikkönen!

[link]

2013. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Raikkönen.Jó kis év lesz jövőre! Seb-Kimi páros király! 2 kedvenc versenyzőm.:) Massát kell még elküldeni a Ferkától.
2013. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Raikkönen semmiképp.
2013. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyébként én is Raikkonenre tippelek, mást nem látok nagy esélyesnek. Torro Rossonak van 2 nem túl erős versenyzője, ők az év végén repülnek szerintem mint Buemi és Algersuari. A többieknek a topcsapatokban Massa-n kívül megvan a helyük, de Massa biztos nem megy a Red Bull-hoz, max. ő is követi Webbert.
2013. jún. 27. 13:13
 5/13 anonim ***** válasza:
biztos h Kimi megy a másik RB-ba
2013. jún. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nemom de ha kimi megy akkor vettelnek 2015be új csapatot kell keresni xD
2013. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6

Miért kéne neki új csapatot keresni? Miért hiszi azt mindenki hogy Kimi elveri Vettelt?Jövőre jönnek az új motorok,mindenki a nulláról indul.Lehet hogy az RB nem lesz olyan domináns mint az elmúlt években(remélem nem így lesz). Vettel tudja hogy Raikkönen sokkal erősebb mint Webber és jövőre még ennél is motiváltabb,erősebb lesz mint idén.Vettel nem fogja feladni! Én remélem hogy egy csapatutásítások nélküli,tiszta csatát láthatunk majd és akkor eldől hogy ki a jobb.

2013. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom de ha Raikkönen átpártol a Red Bullhoz tuti hogy elveszti a szimpátiámat, valamint a jövő évi idényre 1 elvileg megatehettséges pilóta kegyvesztett lesz a csapaton belül
2013. jún. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 vfanni9 válasza:
Nem tudom én Räikönnen helyett maradnék a Lotusnál :D szerintem vagy egy Toro Rossos vagy valamelyik kisebb csapatbol egy pilota :)
2013. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
raikönnen kerülhetne már valami épkézláb csapathoz ahol tud valamit villantani.Vettelt viszont ki nem állhatom.hülye homi.semmi stílusa nincs nyeri a bajnoki cimeket, meg vinnyog verseny végén.sokkal szívesebben látnám viszont shumachert ő rajta látszott hogy ezt élvezi.pl mikor rommá törte azt a sz@r mercedest tavaly egyik éjszakai futamon azt hiszem szingapurba akkor sem dobta ki a kormányt az ablakon hanem kiszált és nevetve elsétált.amugy a visszatérése utáni éveket jól elrontotta neki a mercedes.ilyen pech sorozata nem tudom kinek volt utljára. vettel egy nagy 0. Alonso 4ever
2013. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!