Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hol lehetne 10000 forintos...

Robi91 kérdése:

Hol lehetne 10000 forintos jegyet venni online es igy elkuldik-e Romaniaba a jegyet? Koszonom elore a valaszokat

Figyelt kérdés
Hungaroring, 10000 forintos jegy

2013. jún. 29. 00:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
A 10 ezer forintos jegyet csak magyaroknak van románoknak nem.
2013. jún. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
en is magyar vagyok te nagyokos csak Trianon miatt jelenleg Romaniaban lakom a hatartol 30 km-re
2013. jún. 29. 16:00
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Max annak tartod magadat. A jegy magyaroknak van tudod akik magyar állampolgárok és Magyarországon élnek. Nem mindenféle szedet-vedett senkiházi külföldinek.
2013. jún. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Aztán hogy mért utáljak a magyarokat. :)
2013. jún. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Szerintem ha kettős állampolgár vagy, akkor vehetsz, de hívd fel a jegyirodát vagy írj nekik e-mailt és kérdezd meg. Az ingyenes utazás meg nyilván a határhoz neked legközelebbi vasútállomástól lehetséges.
2013. jún. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Egyébként külföldre nem szállítják ki, de kapsz egy PDF dokumentumot, amit, ha kinyomtatsz azzal 28-án átveheted a helyszínen, az 1-es kapunál a jegyed. Vagy PickPack pontba kérheted a szállítást, ha esetleg van a határ mellett valahol, ami nincs túl messze ahhoz, hogy átgyere érte.

Viszont még mindig nem tudom, hogy te vehetsz-e ilyen jegyet, meg kell kérdezni.

2013. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a normalis valaszokat! Igen kettos allampolgar vagyok es tisztaba vagyok vele hogy csak Magyarorszag teruleten ervenyes az ingyenes utazas, melyik jegyirodaban lehetne online rendelni?
2013. jún. 29. 21:08
 8/14 anonim válasza:
Szívesen :) Itt van: [link]
2013. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%
azért álljunk már meg a mi adónkból nehogy egy tetű szőröstalpú vegyen kedvezményes jegyet. Majd ha itt fizetsz adót élősködő barátocskám.
2013. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Egyébként utolsó ez tényleg jogos, de egyrészt értelmes ember módjára kellene kifejteni a véleményed, másrészt, ezen akkor kellett volna gondolkodni, mikor a sok nagyeszű támogatta a kormányt a kettős állampolgárság ügyben (akár azzal, hogy megválasztották).


Mindenesetre még az is lehet, hogy így nem jár a jegy, de nem a kérdező hibája, hogy Orbán csak nyalni akar a határon túliaknak, mivel a nagy részüket nem érdekli, hogy a Magyarországon élőekkel mi lesz, ha ő marad kormányon, csak az, hogy "őengedteakettősállampolgárságot", mert ők úgysem itt fizetik az egyre magasabb adót, nem ott drágábbak a dolgok stb.

2013. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!