Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hol lehetne 10000 forintos...

Robi91 kérdése:

Hol lehetne 10000 forintos jegyet venni online es igy elkuldik-e Romaniaba a jegyet? Koszonom elore a valaszokat

Figyelt kérdés
Hungaroring, 10000 forintos jegy

2013. jún. 29. 00:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"mikor a sok nagyeszű támogatta a kormányt a kettős állampolgárság ügyben "

Értelmes ember nem támogatta csak a sok trianont fröcsögő vérpistikék. Az értelmes emberek tudták hogy kvázi választási csalásra akarja ezt felhasználni a fityesz. Az meg bicskanyitogató hogy kint bemondásra osztogatják az állampolgárságot azzal együtt meg kapnak ingyen oktatást stb több mindent mint egy magyar,

2013. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azert mert nehany kilometerre keletebbre lakom mint az orszaghatar mar egy szorostalpu olah vagyok,de valoszinuleg hogy magyarabb vagyok en mint te:P, azert mert nem Magyarorszagon fizetek adot az nem az en hibam. Magyarorszag en igy szeretlek!
2013. jún. 29. 21:45
 13/14 anonim válasza:

Az, én sem rájuk szavaztam, de ne offoljuk tele a kérdést :D


A kérdező nem tehet róla és még fiatal is, nem halunk bele, ha most ő kedvezményesen mehet... Ráadásul megeshet, hogy egyszer ide is költözik és ide fizet adót...

2013. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ide jövök, mert nagyon szeretem a forma 1-et, és engem is érdekel a kérdés, amit feltettek, erre ezt a szégyenletes szemetet kell itt olvassam... Édes Istenem, csángó magyar vagyok, minden napom harc óvodás korom óta, mert magyar vagyok, s tápos kis idióták így beszélnek?? Arra nem vagy méltó, hogy a szádra vegyél minket. Tudatlan paraszt. Javaslom, hogy nézz meg néhány történelem könyvet, ami a kettős állampolgárságot illeti meg, az jár nekünk, ugyanúgy, ahogy nektek, s a nagydíj neve MAGYAR nagydíj... Ergo a mi nagydíjunk is. S az adófizetésnek mi köze van itt a dolgokhoz? Habár mentalitás alapján csak egy kedves kis ingyenélő nyomoronc lehetsz:))))) Szóval miről is beszélünk:)). Ezerszer legyek jöttment külföldi, szőröstalpú miafaszom, mint olyan, mint ti.
2014. júl. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!