Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a véleményetek Red Bull -...

Mi a véleményetek Red Bull - Raikkönen pletykákról? (kicsit hosszadalmas)

Figyelt kérdés
Habár sokaknak, így nekem is az a véleményem, hogy Raikkönen nem illik a Red Bull csapathoz. Egyszerűen eltér a személyisége a csapat mentalitásától. Ugyan akkor ott van pár tény amikre régi videókat nézve jöttem rá. Már a kezdetek kezdetén a Saubernél jelen volt a Red Bull és Raikkönen is ugye, utána a McLarenes, Ferráris évek, de abban a 2 évbe rengeteget dolgozott együtt a bikásokkal (rally és a Nascarba is ő általuk került) , így lehet, hogy tudnak neki olyat ajánlani ami megfelel neki. Ugyanakkor szerintem benne és a managementjébe van annyi turpisság, hogy inkább 2014 miatt ment a Lotushoz mivel a Lotus-Renault páros már megélt egy turbó korszakot és szerintem erre 2 évre ők csak felzárkózást számoltak.

2013. jún. 29. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy olyan autót biztosít a Lotus a továbbiakban Raikkonen-nek amivel tud nyerni, akkor marad, másképp 100% hogy megy a Red Bull-hoz.
2013. jún. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Azért pár dolgot érdemes megrágni:


- a Red Bullnán max másodhegedűs lehet.


- Raikkönen fizetési igénye kb duplája mint Vettelé ergo a másodhegedűs többet keresne mint az addigra valszeg négyszeres világbajnok


- A csapattól lelépne egy csomó szponzor Raikkonen viselkedése miatt. Tehát sokba kerülne és még azon túl is buknának rajta egy csomó lóvét.


Azért ha ezeket figyelembe vesszük a logika nem azt diktálja hogy leszerződtessék.


De ott van a másik oldalon az a néhány ezer tinisuna akik odáig vannak a kis majomért, csak ha nem kap Rajkesznek nem lesz hátszerel csapaton belül mint eddig mindenhol eléggé sok fikát fog kapni a Red Bull.

2013. jún. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Raikkönen most 5 milliót keres a Lotusnál. Vettel 12-t kap. Ha idén is világbajnok lesz akkor jelentősen megemelik a fizetését. Raikkönennek max.10-15 milliót fog adni a Red Bull.Nem hinném hogy másodhegedűsnek alkalmaznák mert Webber sem az csak a sok vérpistike nem kedveli Vettelt és ezért mondják.
2013. jún. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na igen ott van az, hogy Raikkönen, nem megy bele szerintem semmipénzért abba, hogy másodhegedűs legyen. Tehát ha megy a Red Bullhoz akkor biztosan le kell mondaniuk az 1es 2es pilótáról és nyíltabb csapat versenyt kezdeni nem pedig "multi 21" ugye. :D És leginkább erre értettem, hogy nem oda való a személyisége. A stílusából meg előnyt csinálnak mint ahogy a Lotus is. Marketingbe pont ez a legnagyobb fogás, hogy ő nem azt mondja amit hallani akarnak, meg nem ködösít ha valamit nem akar elmondani hanem egyszerűen nem mondja el. :D
2013. jún. 30. 12:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Kijavítanálak, Raikkonen 3 milliót keres.
2013. jún. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Annyi az alap fizetése, a másik 10 milliót meg jutalékként kapja. Nem véletlen kellett a csapat felét eladni hogy az idén ki tudják fizetni.

2013. jún. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a véleményem, Kimi személyisége egyszerűen nem illik a Red Bullhoz.

De azért kíváncsi lennék rá, hogy mit csinálni Vettel mellett. Azért Raikkönen elég jó versenyző, Vettelnek nem lenne olyan jó dolga. Ő most hozzá van szokva, hogy mindig ő a csapatelső, viszont Kimi érkezésével szerintem ez megváltozna. De hát, ki tudja.. azért én megnézném őket egy csapatban.


Egyébként a nyilatkozatok alapján nem láttam rá sok esélyt, hogy Kimi az RB-hez készülne. Viszont a tegnapi verseny után.. hogy a Lotus ilyen rossz taktikai húzást követett el, nagyobb esélyt látok rá, hogy Kimi nem lesz velük jövőre. Mert egyébként annyira nem menthetetlen a Lotus, nem látom okát, hogy Kimi elhagyja a csapatot. Szerinem maradnia kellene ott, ahol van. Ahogy Button, ezt tisztelem benne, hogy annak ellenére, hogy a McLaren nincs most a csúcson, mégsem akarja elhagyni a csapatot, nem akar egy jobb csapathoz szerződni, inkább azon vannak, hogy a jelenlegiből egy jobbat faragjanak.

Egyszóval szerintem Kiminek maradnia kéne a helyén. Kétlem, hogy jól járna azzal, ha a Red Bull-hoz szerződne. Szerintem el lenne ott egy kicsit nyomva, a Lotusnál pedig most egész jó helye van. Az autó sem olyannyira rossz, és csak ritkán taktikázza el magát a csapat. Szóval nem támogatom Kimi RB-hez való szerződését! :D the end

2013. júl. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!