Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Egyenesen a hungaroringre 2?

Egyenesen a hungaroringre 2?

Figyelt kérdés

Aki volt tavaly leírná tapasztalatait

Vonatra kell venni jegyet vagy elég ha csak felmutatom a f1jegyet? helyjegyet kell venni? metróra kell jegyet venni vagy ott is elég a f1jegy?

A Hungaroringről visszafele is mennek az Árpád-hídhoz buszok és mikor? Mivel érdemes kimenni busszal vagy hév-vel?



2013. júl. 3. 22:30
 1/2 anonim válasza:
szia.a kérdésedre nem tudok válaszolni mert tavaly nem vettem idén viszont igen. A motorsportal.hu-nál rendeltem meg meg is kaptam a jegyet is számlát is viszont a jegy mellé nem kaptam nyakba akasztót illetve semmilyen tokban nincs benne. Aggódom ez jó e így mert elvileg nyakban kell viselni. Te vettél már esetleg idén? hogyan kaptad meg a jegyed? köszi a választ és bocs h ne mtudtam segíteni a kérdésre annyit tudok mondani hogy elvileg csak fel kell mutatni a vonaton és akkor nem kérik a vonatjegyet ugye mert tudják h ezzel ingyenes :)
2013. júl. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem kell menetjegyet venni,csak fel kell mutatni, én az IBUSZ-nál vettem személyesen és kaptam nyakba akasztót
2013. júl. 23. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!