Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Jól tudom hogy Forma1 Club-os...

Jól tudom hogy Forma1 Club-os állójeggyel csak az 5-ös kapun lehet bemenni?

Figyelt kérdés
a forma1club.hu-ról rendeltem állójegyet, egész hétvégre. az az ezüstkártyás cucc... azzal csak az 5-ös kapun lehet bemenni igaz?

2013. júl. 9. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen
2013. júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi egy pár éve voltunk Club-os jeggyel. Akkor pénteken tényleg csak az 5-ös kapunk engedtek be, de szombaton és vasárnap már be tudtunk menni a 8-as kapun is.
2013. júl. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Minket csak az 5-ösön engedtek be, mindhárom nap. De probálkozni persze lehet
2013. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor az 5-ös kapun támadunk majd :)
2013. júl. 11. 14:59
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, jó nagy szívás, főleg, ha az ingyenes busszal mész ki! Én tavaly azzal mentem és szó szerint meg kellett kerülni a pályát, így az amúgy is 30-40 percig tartó séta, jó egy órásra sikeredett. Kérdeztem az irodát is és kint a pályán a biztonságiakat is, senki sem tudott racionális választ adni, miért szivatják az F1club-osokat! Idén a MÁV-os jeggyel megyek, csak vasárnap, arra meg azt mondták, bárhol be tudok vele menni, kivéve az 5-ös kapun :)
2013. júl. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szombat, vasárnapra megyünk, így nem busszal megyünk, hanem autóval. Gondolom akkor meglehet állni valahol az 5-ös kapu környékén, így remélem nem kell majd annyit sétálni :DD
2013. júl. 17. 09:22
 7/12 anonim ***** válasza:
zombat vasárnap autóval?:))) Én 7 éve árok ki, de mgcsodálom, hogy ezeken a napokon a gyalogosok mennyivel gyorsabban haladnak az autósoknál:DDD
2013. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én vasárnap csak autóval közlekedek, igaz nagyon korán kimegyek és van egy tuti parkolóhelyem évek óta :)
2013. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Autóval is elég necces hol állsz meg, először is hatalmas dugó van a városban Mogyoródon és a pálya körül lépésben lehet közlekedni. Parkoló elvileg van sok, ha ismeritek jól a környéket akkor esélyes hogy ott parkoltok, ahol akartok, de a biztonsági emberek eléggé terelgetnek, nem nagyon lehet ugrálni. Megnyitnak egyet bemehetsz, aztán ha megtelik jön a következő. Tavaly a 3 nap alatt 2 szer nem sikerült ugyan oda állni. Igaz nem is siettem, hogy tuti helyem legyen, de annyira sokat egyszer sem kellett sétálni. Az már jó, ha a pálya azon a felén vagy.
2013. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
mit javasoltok, szombaton körülbelül hány órára menjünk ki, hogy találjunk parkolót, és ne órákig tartson míg találunk egyet? 7-8?
2013. júl. 17. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!