Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Alonso-Red Bull, Raikkönen-Fer...

Alonso-Red Bull, Raikkönen-Ferrari?

Figyelt kérdés
Ezeket pletykálják.Szerintetek létrejöhet?

2013. júl. 31. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Raikkonen-Ferrari biztos nem, Alonsot meg nem merné bevállalni a Red Bull.
2013. júl. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MrPifta ***** válasza:
nem hiszem
2013. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem Alonso szerződése 2016-ig tart,amit állítólag azzal a kikötéssel írt alá hogy Vettel nem szerződhet Massa helyére,ha ez igaz akkor ebből kiderül hogy nem kedvelik egymást.Räikkönen szerintem jobban járna ha Webber helyére megy.Alonso-Vettel,Alonso-Räikkönen párosok lehet hogy nem bírnák egymás mellett sokáig :D (lásd Alonso-Hamilton párosítás)
2013. júl. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Alonso múltkor azt nyilatkozta hogy Ő örülne Vettel érkezésének.
2013. júl. 31. 19:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Elég érdekes hogy mindig mást nyilatkoznak :D De amúgy is Vettel minek menne a Ferrarihoz a Red Bullnál több esélye van a vb-re.

Te eltudod képzelni őket együtt?

2013. júl. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt nem is írta hogy Vettel a Ferrarihoz megy!:D Csak azt hogy, Alonso örülne... De ezen ne vesszünk össze, csak észrevétel:D


Szerintem, Alonso marad a Ferrarinál, talán\szerintem inkább valószínű, hogy még onnan is fog visszavonulni. Már elég sok top autóban volt, nem hiszem hogy átmenne a Red Bullhoz. Meg amúgy minek? Miért? Mindig azt nyilatkozza hogy ő mennyire örül a Ferrarinak. Nem hiszem hogy erre a 3 évre vagy esetleg többre kicsivel váltana egyet hirtelen, úgy hogy én nem érzem azt hogy ő annyira akarna, ráadásul ezt a pletykát még nem is hallottam. Alonsonak szerintem azért jó a Ferrariban, a Red Bullban sem lenne garantált a győzelme, így pedig 3 év alatt 2x 2. 1x 1 ponttal lemaradva lett 4., ráadásul idén a 3. helyen áll, 1 ponttal azt hiszem a 2. mögött. Jó itt neki...


Räikkönen mehet akár a Ferrari akár az RB ülésébe, de lehet az is hogy még a Lotusnál marad nem? Akkor meg ezek csak találgatások, sok csapat közül. Valószínüleg egyikben lesz, én azt tudom mondani hogy leginkább a Red Bullnak örülnék, de a Ferrari se lenne rossz számomra. Ne maradjon a Lotusba én azt szeretném. Aztán ha az érdekeit nézzük, nem biztos hogy a Lotus a leggyengébb kocsi ezek közül.

2013. aug. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt nézd meg!! Erről beszéltem, nem tudom hol hallottad te ezt a pletykát de Alonso jó idejig a Ferrari pilótája lesz, mint ahogy pl. Vettel is a Red Bullé. Előre be van írva a neve a Ferrarihoz a 2014-es szezonra. Sőt még a 2015-ösre is alá van írva...

2013. aug. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sőtt még 2016 -ra is van szerződése Alonso-nak a Ferrárihoz!

És ???Jelent ez valamit?Alonso otthagyta a McLarent 2007-ben,Raikkönen meg a Ferrárit úgy hogy szerződésük volt még néhány évre!

2013. aug. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!