Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hány kamerát használnak...

Hány kamerát használnak összesen egy F1-es futam közvetítésén?

Figyelt kérdés

Mindennel együtt? belső kamera,lassító,boxutcai,stb...

az látszik hogy kb minden kanyarra jut legalább 2 kamera, akármilyen más motorsport eseményt nézek megdöbbentő hogy itt sokkal komolyabb a "bekamázottság" szóval kb mennyi kamerát használnak? köszönöm a választ!



2013. aug. 20. 18:32
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi "bekamerázottság"
2013. aug. 20. 18:33
 2/5 zakos válasza:
Hát egy autóra legalább 2 kamera jut, de néha raknak sisakkamerákat, a kormány mögött is van pl Bottasnak, de a 2 a fix. Aztán ott vannak a helikopterek is, meg a boxutcában is jut egy csapathoz legalább 2, de lehet, hogy 4-5 is van. Aztán jön maga a pálya... Amúgy gondolj a visszajáttszásokra, ahol teljesen más kameraállásból lassítanak valamit, szóval számszerűsíteni nem tudom, de örülnénk mi annyi pénznek. :D
2013. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

több milla egy darab azt tudom :DD

csak hihetetlen más motorsport közvetítésekhez képest :DDD

2013. aug. 22. 16:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a megfelelő szó az hogy irdatlan sok. Autókon 2, box be- kijárat, csapatonként legalább 2 a boxba, kanyarokba minimum 4 de esemény teljesebb meg hosszú kanyarokba ennek a duplája is simán egyenesenként szintén legalább 4, akkor vég szokott lenni rázókő kamera volt, hogy divat volt az egyenesbe a sínen futó kamera, helikopter bár azt mostanság hanyagolják. És akkor még ott van az interjú szobába, meg előtte, a paddockba is van még 1-2. úgyhogy szorozd fel és akkor ez csak egy megközelítő érték :D
2013. aug. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

[link]


81. oldal, azokat kötelező felrakni, a többit (forgó kamerák, hőkamera, stb.) igény szerint

2014. ápr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!