Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A váll szélesítése lehetséges?

A váll szélesítése lehetséges?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy "keskenyebb", mint amilyennek kellene lenni. Azért kérdezem, mert gondolatmenetem szerint a csont hossza nem biztos, hogy növelhető pl. hiába vállazok. 21/F Köszi a válaszokat!

2014. jan. 8. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

a csont az marad akkora amekkora.

de a kerülete növelhető annyival amennyi izom jön a vállakra a hátra meg a mellre.

2014. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"a csont az marad akkora amekkora de a kerülete növelhető" - miiiii?


Elmondanád kérlek részletesebben, mert nem értem.

2014. jan. 9. 01:00
 3/5 anonim ***** válasza:

nem vágom mi nem érthető?

tegyük fel 120cm a váll kerületed.

az edzés következtében a vállaid növekednek oldalanként 2cm,két váll esetén ez 4.

a mellizmod is 2cm oldalanként az megint 4.

a hát meg elég könnyen fejlődő az elején az nő 3 centit oldalanként hozzájön még a csuklya is az 6cm.

és nőtt 14cm-ert a váll kerület.

a kerület az,amikor körbetekered magad a szabócentivel.

2014. jan. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, így már értem.


Ha valakinek szép széles válla van, akkor az azért van, mert a kulccsontja hosszabb (genetikai adottság), vagy mert izmot pakolt rá és szélesebbnek tűnik?

2014. jan. 9. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:

a derék váll arányszám miatt elsősorban.

ez nagyjából 50 cm.

szóval ha vkinek van egy enyhén izmos válla,de hozzá darázs a dereka és megvan az 50cm különbség a dereka és a vállai között,akkor előnyösebben fog kinézni,akkor is ha nem olyan széles.

ezért nevezik ezt a számot adonisz számnak.

ha ez érdekel erről van pár írás,guglizz rá.

2014. jan. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!