Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ha hirtelen senki sem doppingo...

Ha hirtelen senki sem doppingolna akkor a nézők meredten bámulnának hogy mért nőttek meg hirtelen az idők és rosszabbodtak az eredmények?

Figyelt kérdés

Talán pár ével ezelőtti rekordok is elérhetetlennek bizonyulnának ha mindenki leállna.

Engem ez zavar, mért kell doppingolni? Mértnem áll mindenki úgy a másikhoz hogy feltételezi nem doppingol így neki sem kell, a tesztek mindig lemaradásban vannak az újabb és újabb doppingok kimutatásával szemben, de szerintem nem is igazán akarják hogy kiderüljön, inkább időnként néhány barmot elővesznek és elmondják hogy doppingolt ezzel úgymond azt sugallják hogy "Tessék , mi aztán figyelünk ő doppingolt és le is bukott!!" Holott igazából mindenki doppingol ez csak egy látszat..

Nyilván azért doppingolnak mert mások is akkor ők mértne? Néha zavar hogy miért ilyen fejlett a tudomány, talán még az ókorban voltak tisztességes versenyek..

De van mégegy alternatíva: Mindenki nyugodtan doppingoljon, így egyenlő esélyekkel indulhatnak..ezt nem értem mértnem engediok, mindek ez a színjáték?


2014. márc. 8. 10:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért.
2014. márc. 8. 10:59
 2/6 anonim ***** válasza:
nem mindenki doppingol és az élsportban is csak tized századmásodpercek döntenek, nagyon kevés olyan ember van, akinek nem kell dopping, én inkább pont úgy látom, hogy a dopping azoknak kell, akik ha beleszakadnak sem érik el azt a teljesítményt mint az 1%... én országutizom amatőr versenyen már vertem kilómétereket olyanokra, akikről biztosan tudom, hogy doppinggal edzenek, de abban is biztos vagyok, hogy a következő 10 évben, amíg ki nem öregszem, a nyomomba sem fognak érni soha, egyszerűen én jobban vagyok összerakva.
2014. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondom hogy többen doppingolnak mint ahányan nem, ezt a hülye is látja, olyan eredmények születnek néha amiket nem lehet ráfogni az edzéstechnikára meg a jó felkészülésre....itt nagy pénzek forognak kockán.
2014. márc. 8. 16:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Én hajlamos vagyok egyetérteni az első válaszolóval. Én leginkább országúti kerékpározást nézek, ahol elvileg elég sokan doppingolnak, viszont csak hogy mondjak egy nevet pl. Wiggins-ből én nem feltétlen nézném ki, hogy doppingokhoz nyúlt. Nagyon pontosanak és fegyelmezettnek látszott az egész '12-es Tour de France-on és gondolom hasonlóan is készülhetett fel. Amúgy mintha egyre kevesebben buknának le doppingolással az országúti kerékpárba, viszont úgy látom hogy nem azért mert jobban doppingolnak. Azt látom egyre inkább kezdik előszedni és elszámoltatni azokat az embereket akik a '90-es években nagy doppingolók voltak, mostanában meg nem is bukik le senki. Lehet, hogy kezd megtisztulni ez a sport.
2014. márc. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem..."elszámoltatják akik a 90 es években dopingoltak" szerintem ez egy összeesküvés, rengeteg lóvét kapnak érte.
2014. márc. 11. 10:16
 6/6 anonim ***** válasza:
"kezd megtisztulni a sport" - Ez a leghatalmasabb hülyeség, amit mostanában hallottam.
2014. okt. 9. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!