Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Shopbuilderen lehet kerdeseket...

Shopbuilderen lehet kerdeseket feltenni ennek a "Bunnynak" de ez megis kinek kepzeli magat hogy igy beszel az emberekkel ez a szerencsetlen senki?

Figyelt kérdés
meg lehet nezni .. nem viccelek de aki olvassa az sztem tudja kb 10 kerdesbol(amik mondjuk tok normalisak) azokra olyan valaszokat ir vissza az embereknek hogy menjb*meganyad az ilyen kerdesekkel meg mindenkit sz*rra olt ez a nyomorek lecsuszott csoves senkifia, de vajon mire ilyen buszke? igazigyoker.
2013. dec. 14. 23:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
marmint 10 kerdesbol 9 re
2013. dec. 14. 23:06
 2/12 anonim ***** válasza:

ismerek sok nagyképű embert, de ez még azokon is túltesz.

és még ez mondja magáról h edző, mert eldurrantott pár ampullát a valagában:)

azon az oldalon egyszer jártam, akkor kíváncsiságból megnéztem, h ki osztja itt az észt.

sztem páran már leugatták, csak ugye ott is a moderátorok cenzúrázzák, mi megy ki, és olyat nem raknak ki az oldalra...

2013. dec. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
reg idegesitettem fel magamat ennyire.. pedig nyugodt ember vagyok namind1
2013. dec. 14. 23:20
 4/12 anonim ***** válasza:

Én jókat derülök rajta. Bunny mulatságos figura, de kétségtelenül megvannak a maga hiányosságai.


(a legnagyobbat azon sírtam, amikor a mi potonoffunk kérdezett tőle :DD)

2013. dec. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A hülyék ezt érdemlik, ebben igazat adok neki. Nagyon káros dolog az a szintű elnézés, ami manapság megy az idióták/rosszindulatúak/károkozókkal szemben.

Más dolgokban meg nem értek vele egyet.

A világ már csak ilyen.

2013. dec. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt birom benne hogy van egy tudományos rovata a BBTV-ben ahol 1-től 1ig olyan dolgkat mond ami tudományosan nincsen alátámasztva. DE hallotta egyszer egy csávótól akinek piszokjó genetikája van és tele van cuccal és ezért jól nézett ki szóval tuti igaz. (mert a legtöbb testépítőtanács igy terjed, azért mert valaki felrakja az internetre nem lesz helytálló)
2013. dec. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Bunny Mindig elmondja hogy az a rovat NEM INGYESTANACSADO rovat,csak szorakoztatas celjabol csinalja.DE igaza van annak a flegma majomnak.Te magad is lusta vagy elolvasni a SARGA KAPSZULAt!!!
2013. dec. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Itt nem lustasagrol van szo te idiota.

Valaki mar regota edz es felemrul egy kerdese amire valaszt szeretne kapni elvileg azert van az a rovat hogy ott megkerdezd tole(aki elvileg mindent tud)..

Es ha felteszek normalisan egy ertelmes kerdest akkor normalisan valaszoljon es ne kuldjon el a szo szoros ertelmebe az "anyamba" csak mert olyan kedve van..1x-2x belefer poenbol es kirakhatja.. de most menjetek az oldalra a shobbuilderen es nezzetek meg miket ir vissza? Ki ez baz meg? jol fejbe kene rugni hogy eszhez terjen.

2013. dec. 15. 00:53
 9/12 A kérdező kommentje:
illetve az oldal nem shopbuilder hanem body.builder
2013. dec. 15. 00:55
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nagyon káros dolog az a szintű elnézés, ami manapság megy az idióták/rosszindulatúak/károkozókkal szemben."


A károkozókat,rosszindulatúakat még megértem,mert visszaélnek a jóindulattal,de oda nagyrészt nem azok írnak,és nem is mindegyik idióta.Bunnyt is lehetne idiótázni,mert beszélt már ökörségeket ő is.Neki,hogy esne,ha valakitől megkapná ugyanazt a stílust? Persze,mindenki hülye,meg mindenkivel probléma van,ha testépítő,ha nem,csak vele nem...Elég nagy az arca,és ugye általában ahogy lenni szokott,az ilyen emberek pont saját magukat nem látják.Pedig ő sem hitelesíti azt képet,hogy nem minden testépítő egoista,arrogáns idióta....

Persze megértek dolgokat,mert tényleg sokan vannak olyanok is,akik nem olvassák el az alapismereteket sem,és ez idegesítő,de mondjuk el lehetne intézni kultúráltabban is,pl.nem válaszolna rá,és előbb-utóbb csak leesne neki,hogy miért nem jön válasz.Na mindegy.Azért vannak normális válaszai is,szóval nem akarom csak negatív színre lefesteni,mert ez így nem lenne igaz.

2013. dec. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!