Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogyan tudnék 100 méteren...

Hogyan tudnék 100 méteren jobban felgyorsulni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok izmos alkattal.Versenyre fogok menni.Természetesen elég gyors vagyok most is,de szeretnék még jobban az lenni.Létezik vmi módszer,amivel fejleszthetem magam?

2014. máj. 7. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Aggass magadra ezekből minél többet:

[link]

És így gyakorolj !

2014. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja. Beülsz egy ferrariba. Ma már ez szabályos futóversenyeken, nem kell hogy lábon fuss:

[link]

2014. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azok s csuklo+bokara akaszhtao cuccok elegge szarok es kellemelen veluk futni!Szerezz,vagy csinalj olyan mellenyt amibe homok van.Az sokkal kenyelemsebb..
2014. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csukló illetve bokasúlyt ne használj, többet árt, mint használ.

Gyakorolj technikát, légzés és lépés vonalon mindenképp. A nagyon akarsz, használhatsz mellényt, az kevésbé rossz, mint a végtagsúlyok, de igazából ezeket hosszabb futásokra használják, nem sprintekre.

2014. máj. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!