Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Most lesz idén Európa Bajnoksá...

Most lesz idén Európa Bajnokság Írországban - vitorlázás - és nem szeretném ha jönne az apukám, meg eléggé fanatikus. Most mondtam meg neki szép szóval, de elment idegességében. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a baj az , hogy nem tud vitorlázni ( én meg azért , igen )

és megmondja nekem hogy hogyan kell , merre menjek , mit csináljak stb. Szeretnék a gyerekekkel lenni. Most hívott az imént , ha ő nem megy akkor én se... De a pénz nem probléma egyébként mert benne vagyok a ranglistán az 1-5ben és ez miatt fizetik az egész kócerájt.. Szerintetek mit tegyek? Szívem szerint egyedül mennék , nyugiban.. Vajon mi sül ki ebből?



#sport #apuka #vitorlázás #Európa Bajnokság.
2014. jún. 10. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ebböl sokat nem értek. Most mi is a kérdés?

Versenyed lesz, apukad az edzö, vagy miért szól be?

Leírnád rendesen kérlek.

2014. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Apa nem edző , nem tud vitorlázni csak fanatikus, és egyébként azt hiszi hogy tud vitorlázni. És mindig okoskodik. De csak segíteni akar , de az őrületbe kerget , sajnos. És megkértem hogy ne jöjjön , erre azt mondta , ha ő nem megy én sem. - Bocsi hogy hülyén fogalmaztam , csak ideges voltam. előre is köszi :D
2014. jún. 14. 22:27
 3/3 anonim válasza:
Ha semmiképp nem akarod vinni akkor menj egyedül. Ha csak a viselkedése zavar, akkor mondd meg, hogy jöhet, de csak ha nem csinálja azt, amivel zavar téged és emlékeztesd, hogy ha nem tartja be, bármikor leszállíthatod a fedélzetről, akár a víz kellős közepén is. Milyen gyerekekkel akarsz lenni amúgy? Ha már annyi idős vagy, hogy saját gyerekeid legyenek, akkor nyilván nem az apád fogja megmondani, hogy hova mehetsz és hova nem. Egy ilyen megnyilvánulás ("ha én nem megyek akkor te sem") után egyébként én biztos otthagynám a francba, a verseny után sem néznék feléje még egy jó darabig.
2014. jún. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!