Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Rosberg vagy Riccardo nyeri a...

Rosberg vagy Riccardo nyeri a hétvégi Ausztrál futamot?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
A redbullnak nincs esélye. Csak akkor nyerhet ha kiesnek a mercedesek. Most Hamilton fog nyerni, második lesz Rosberg, a harmadik lehet egy forcei, williams, ferrari, redbull
2014. jún. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
LOL Nem Ausztrál!!! Ausztria :)
2014. jún. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

istenem, mennyi hülye ember van!


a kérdésed is jó nagy hülyeség, egyrészt mi az hogy rosberg vagy ricciardo? az előző futamtól nézed a forma 1-et vagy mivan? Hamilton sokkal esélyesebb mint Ricciardo... Az már legalább reális kérdés lenne hogy Rosberg vagy Hamilton, erre azt mondanám hogy Hamilton.

2014. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

elnézést ausztrálért, rég volt futam a szomszédban :D


kedves utolsó! ha képzeletet elér odáig, akkor tudatom veled, hogy rendszeresen követem, de attól függetlenül nyerhet más is, az élet kiszámíthatatlan. tudom hogy a Mercedes jó formában van, -ennek örülök is-, de Hamilton 100, hogy nem nyer, így marad Rosberg és a többi. gondoltam teszek egy próbát, és értelmes emberektől megkérdezem, mit tippelnek, lesz-e Mercedes műszaki hiba, így Ric nyer, vagy marad a kettős Mercedes győzelem.

szóval kérlek mikor lehülyézed az embereket, engem vegyél ki belőle :D

2014. jún. 20. 17:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Hamilton megaláz majd mindenkit, és utána megyalázza Rosberg autóját XD XD XD
2014. jún. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért hülyéztelek le mert Ausztráliát és Ausztriát összekeverni kb. ilyen Dumb és Dumber szintű filmekbe szokták az infantilis főszereplők. Erre nem magyarázat hogy régen volt ott futam, főleg úgy hogy régóta követed az F1-et így azért nyáron ilyet kiírni hogy Ausztrál futam, úgy hogy ott csak tavasszal (annak is az elején) van futam már jó régóta...


Értem a logikád arról hogy miért ezt a két nevet írtad, de komolyan abban gondolkodsz hogy megint elromolhat ugyanazon a futamon mind a két Mercedes??? Egymás után kétszer mindkettő? Az meg hogy azt mondod hogy Hamilton 100 hogy nem nyer az a legnagyobb hülyeség a világon! Még Grosjean győzelmére is van néhány % esély, Massáéról nem is beszélve... Hamilton meg 100 hogy nem nyer, úgy hogy idén a futamok több mint felét nyerte, a másik 3-on meg kétszer technikai problémák akadályozták ezt (amúgy azokon is nyert volna). Azért aranyos hogy odaírod hogy Hamilton 100 hogy nem, marad Rosberg és a többi. :D Magyarul Ericssonnak nagyobb esélye van a győzelemre szerinted mint Hamiltonnak XD.

2014. jún. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, azért egy kicsit túlzás volt azt állítani még tegnapelőtt, hogy Hamilton 100, hogy nem nyer :) Az időmérő után nagyobb eséllyel mondhatjuk el ezt, de még most is esélyesnek tartom! :) Összesítve, azért remélem Rosberg elkeni Hamilton száját a végén! (Egy Ferrari Fan :D )
2014. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gelli válasza:
Honnan a véres tajtékból tudjam?
2014. jún. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!