Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek Lewis vagy Nico...

Szerintetek Lewis vagy Nico nlesz a Formula 1-es világbajnok idén?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretném, hogy Lewis, de most Rosberg van lépéselőnyben a két Hamilton DNF miatt. Most úgy látszik, hogy az időmérők lehetnek az egyik kulcs, mivel a Mercedes a taktikát nagyon rugalmatlanul kezelik, ugye az elől lévő választja a taktikát. A versenyeken szinte semmi különbség nincs. Remélem a szerencse kiegyenlítődik a továbbiakban, és Silverstoneban hazai közönség előtt vág vissza a brit.

#hybrid #F1 #LH #Rosberg #W05 #barátok vagyunk vagy nem vagyunk #Keke vagy Nico a jobb #Monaco vs. Stevenage
2014. jún. 24. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Annyira kiegyensúlyozott hogy lehetetlen megmondani, hol az egyik nyer hol a másik. Szerintem az utolsó futam fog dönteni, mert ugye ott dupla pont jár.
2014. jún. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hamilton nyerni fog (remélem)
2014. jún. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is Hamiltonnak szurkolok, egyrészt szimpatikusabb versenyző is, így távolról megítélve nagyon jó ember (nem mintha Rosberg nem lenne az, de nekem Hamilton inkább az), másrészt tehetségesebb pilóta és már igazán kjárna neki egy zökkenőmentes VB cím!


Idén ezt meg is szerezheti! Igaz, az első futam meg most az utolsó 2 eléggé peches volt neki, de az év eleji 25 pontos hátrányát is 4 futam alatt visszahozta, úgy hogy Rosberg mindig második volt mögötte! Most 29 pontos hátránya van, ha jól jönnek neki össze a dolgok és fejben ott tud lenni 7-8 futam múlva már biztosan vezetni fogja a bajnokságot és nem egy ponttal! Ráadásul még ott az utolsó futam, amin 14 pontot lehet hozni Rosbergen ha második lesz, ő meg első.

2014. jún. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Én bízom benne , hogy Rosberg lesz. Hamit ugyanúgy szeretem, de ez most Rosberg idője.
2014. jún. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy Hamilton. Nagyon tehetséges versenyző és szerintem megérdemelné, hogy kétszeres világbajnok legyen.

Ha ott lesz fejben, és ha minden rendben lesz a magánéletével és persze a technikával akkor sikerülni is fog neki.Itt az ideje, hogy Rosberget is sújtsa a technika.

Még van hátra 11 futam,Hamilton még bőven betudja hozni a lemaradását Rosberggel szemben, de nehéz dolga lesz, mert Rosberg folyton ott lesz mögötte. Ha hazai közönség előtt nyerni tudna az biztos nagy önbizalmat adna neki :)

2014. jún. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyébként, ha Hamilton a két nullázás helyett pl második helyen r be mindkétszer akkor most ő vezetne.

De persze Froma-1ben nincs ha.

2014. jún. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
ROSBERG már nagyon rég óta vár egy ilyen lehetőségre szerintem ő nyeri meg
2014. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Rosberg jobban megérdemelné. Lehet hogy Hamilton gyorsabb időmérőn, bár ott sincs sokkal Rosberg előtt. De versenyben Rosberg sokkal összeszedettebb, mindig annyit hoz ki a kocsiból amennyit kell, nem tapossa szét az autót. Meg Hamilton már nyert egyszer, és akkor sem érdemelte meg, tehát most remélem Rosberg nyeri.
2014. jún. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mindegy ki nyer, de ne hamilton.. az egy világi paraszt... a két versenyző emberileg nem hasonlítható össze.. mikor Rosberg legyőzi, mindig bevágja a durcát.
2014. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9


Ez csúnya volt. Egyedül Monacoban volt csúnya kissé a viselkedése, mert nem gratulált Rosbergnek. Viszont valahol megértem, mert önhibáján kívül vesztette el a futamot, ugye az időmérőn Rosberg hibája gyakorlatilag eldöntötte a futamot is. Vasárnap még közbejött a szemprobléma is.


Lewis minden csak nem paraszt, kb. ő és Kimi azok leghamarabb elismerik a hibájukat, vagy ha legyőzik önerőből. Mint most Ausztria, neki is ment Rosbergnek, és megölelte mint fordítva Bahreinben is volt. Nem nagyképű, rajongókkal közvetlen, szimpatikus srác.

2014. jún. 29. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!