Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Százalékra osztva kinél...

Százalékra osztva kinél mennyi esélyt láttok az idei VB megnyerésére? (F1)

Figyelt kérdés
Csak az első öt pilótára gondolok (Alonso,Vettel,Webber,Hamilton,Raikkonen)

2012. aug. 7. 18:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Alonso 45%

Vetter 35%

Hamilton 20%

Webber 0%

langyibangyi 0%

2012. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Hát nemtudom minek kell Räikkonent mindig oltogatnod, de ha ez a véleményed akkor oké, nemvagyok ellene :) Én is leírom, hogy én mennyi esélyt látok


Alonso 35%

Vettel 10%

Webber 10%

Hamilton 25%

Raikkonen 20%

2012. aug. 7. 18:39
 3/17 anonim ***** válasza:

-Alonso: 35% (Elsősorban a pontszámbeli fölénye miatt, de az autót nem érzem a leggyorsabbnak, nem tartom kizártnak, hogy csak kevés ponttal nyeri majd meg a VB-t, ha megnyeri, a Lotust pedig igen veszélyesnek látom mindenkire nézve)

-Vettel: 20%

-Räikkönen: 20% (igen, le van maradva 48 ponttal, de úgy érzem a Lotus erős lesz a második félidőben)

-Hamilton: 14%

-Webber: 11%


Persze ez csak találgatás, erre nem lehet alapozni semmit...

2012. aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%

#2

Te inkább maradj csöndben. Ha nem lennél ennyire beleszerelmesedve ebbe a majomba akkor nem kéne azon gondolkozni, hogy mi van ha kifogysz a témából randin :P

2012. aug. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Te nagyon ritka hülye vagy már bocs... Attól, hogy bírom az ő stílusát akkor b*zi vagyok vagy mi? Komolyan nincs jobb dolgot, mint hogy mindig valakibe beleköss? Szánalmas vagy, de komolyan. Lehet nem láttál te még ebben az évben F1es futamot, de versenyen általában Kimi a leggyorsabb, akkor mért ne lehetne esélye a VBre? Sőt, azt mondom, hogy Alonso nem is lesz VB, mert a fejlesztésekkel el fog maradni.
2012. aug. 7. 19:06
 6/17 Pityeeesz ***** válasza:
Már nem először hívom fel arra a figyelmed, hogy ha kérdezel valamit akkor azért kérdezz mert kíváncsi vagy mások válaszára ne azért hogy beleköss mindenkibe akinek a tiédtől eltérő véleménye van.
2012. aug. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Na megjött a másik... Ő kötött belém, de a te értelmi szinted a földszint alatt van, ja és NE OFFOLJ!
2012. aug. 7. 19:32
 8/17 anonim ***** válasza:

Én örülök ezeknek a trolloknak, vicces ahogy vergődnek Kimi miatt:D

Alonso 40%

Hamilton 25%

Kimi 25%

Vettel 10%

Webber 0%

Egyébként szerintem ez lenne a korrekt végeredmény: 1.Hamilton 2. Kimi 3. Alonso 4. Webber 5. Vettel

2012. aug. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Alonso-20%

Vettel-25%

Webber-25%

Hamilton-15%

Raikkonen-15%


Szerintem Alonso megint elbukja a VB-t, mert a Ferka akkor hibázik, ha nagy rajtuk a nyomás, és egyébként is, ha az FIA nem szerencsétlenkedik a Redbullal, akkor az RBR-é a VB.

Hamiltonnak szinte semmi esélye a VB-re, mert igaz, hogy a Mekié a rekord a kerékcserében, de nagyon sokat hibáznak, Raikkonennek pedig már nagy a lemaradása, de a gyors pályákon van esélye ledolgozni a lemaradását a szuper DRS-nek köszönhetően...

2012. aug. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Alonso 20% (Eddig mindig szerencséje volt, ez nem tarthat örökké, de van előnye)

Vettel 30%

Webber 1% (Kétbalkezes)

Hamilton 25%

Raikkönen 24% (A Lotus nagyon erős, a Hungaroringen Raikkönen volt a leggyorsabb)


Rajtuk kívül még Grosjean is gyors lesz, de neki már nagy a lemaradása.

2012. aug. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!