Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Melyik hotelben száll meg...

Melyik hotelben száll meg idén Vettel? Olvastam, hogy sokan mentek már ki egy-egy f1-es pilóta szálláshelye elé, de egyáltalán érdemes?

Figyelt kérdés

2014. júl. 23. 09:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10 évvel ezelőtt érdemes volt. Volt hogy egy pilótától kaptam vagy 3x aláírást és általában mind a 20-22 pilótától megvolt még Schumitól is. Idén viszont már nem megyek ki, az elmúlt pár évben alig alig kapni a szállodáknál. A korábban mindenkinek adó Alonso is leszar mindenkit. Tavaly Kimivel együtt legtöbbször lementek egyből a mélygarázsba aztán csókolom nem érdekelte őket. Massa aki még szokott adni a többi lutri..Vettel is hangulatfüggő meg hogy mennyire kényszerül rá, ha lehetősége van rá akkor egyből berohan a szállodába. Ő általában a Grasham palotában szokott megszállni.
2014. júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Massa hol szokott megszállni?
2014. júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Első válaszoló neked aztán van tapasztalatod :D

Alonso meg Kimi együtt járkáltak ? tök jó lehet ilyeneket látni

Hamilton milyen ? róla nem írtál semmit

2014. júl. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Igazából gondoltam, hogy erre szinte semmi esély, mert mikor két éve kint voltam boxutca látogatáson, akkor is a kb. fél óráig álltam az autogramváró "karámban"... Kettesével ültek ki a pilóták 5 percre, majd jött a váltás... Akihez odajutottál akkor attól lett aláírásod... Mondanom sem kell, hogy nekem kb. még órákig kellett volna állni, hogy a közelükbe kerüljek...
2014. júl. 23. 13:23
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem érdemes abba a "karámba" beállni, amit mondasz. :D Mi az elmúlt években az asztalokkal szemben felállított kordonok mögé álltunk mindig. Persze amint kinyitják a kapukat, oda kell állni rögtön, hogy az első sorban állhass. Hát én így kaptam már számos autogramot. :) Mert hogy ha olyan kedvük van, akkor kijönnek ehhez a kordonhoz a pilóták. Sőt mi tavaly vittünk zászlót, azt is aláírta ott a kordonnál az, akinek készítettük. :)

Még a VIP útra érdemes kiállni. Néha ott is el lehet kapni egy-egy pilótát, és ha olyan kedvük van vagy forgalom van, akkor az autóból is adnak autogramot.

Azt, hogy ki hol száll meg, nem lehet tudni sosem. Általában Four Seasons, Meridien, Kempinski, Boscolo.. de nehéz őket elkapni ott.

2014. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Asztalokkal szemben felállított kordonok? Nem tudom, hogy mire érted. Meg VIP-út? Az nem tudom hol van, csak azt, hogy van a VIP "alagút" a pálya felett, de oda csak jeggyel rendelkezők mehetnek... Majd légyszi írd le, mire gondoltál. Köszi :) Bár idén nem hiszem, hogy megyünk, jó olvasni a tapasztalatokat, mert majd talán jövőre.. :)
2014. júl. 23. 15:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom jobban elmagyarázni, mint hogy az autogramos asztallal szemben felállított kordonok. És amögött is mindig állnak az ember százasával. :D A VIP út helyét meg meg tudod nézni kis térképen.. a jegyedhez kapott kis füzetecskében.
2014. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
a VIP út az a főbejárat nem? tavaly versen után oda álltunk egy páran olyan 18:00-kor kezdtek jönni a nagyobb nevek mint Ross Brawn Massa Alonso Riccardo(tőle sikerült autogramm) Vettel-t helikopter vitte rögtön a pálya mellől. Más sztárok is jöttek ki ott pl. Lothar Matthaus, Dzsudzsák. Szóval oda érdemes kiállni és ha szerencséd van akkor pont nagy a forgalom és kénytelenek megállni. De a fiatal pilóták "kisebb" nevek amúgy is megállnak.
2014. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Értem, csak mikor ott voltunk beálltam a "karámba", és onnan nem is láttam, hogy hol adták az autogramot, mert én az egyenesben "ragadtam", még a kanyar közelébe se jutottam el... (mert ugye L-alakban volt kialakítva az autogramkérő rész) Oda még egyszer nem állnék be...

Am még egy megjegyzés... Én SuperGold jeggyel voltam, és azt hittem az a legjobb jegy, és igazából csak azért volt jó, hogy nem égtem le, mert a többi fedetlen részen nagyon leégtek az emberek...

De amint látom az autogramhoz szerencse kell, vagy VIP madárkának kell lenni... Kicsit ez bosszantó, hogy az aki fizet a jegyért nem találkozhat a kedvencével, de a "sztárocskák" (akiket mellesleg nem is érdekel az F1) mindenhova bejutnak...


Másik: szokott lenni F1 focimeccs, 2011-ben direkt csak arra mentem el... Azzal hirdették (interneten,plakátokon), hogy ott lesz Vettel, Alonso, Massa.... Egyikük sem volt ott... Vagyis Massa benézett az elején, és bocsánatot kért, amiért nem tudott részt venni...


Kicsit elkanyarodtam a témától, bocsi, de ezt le kellett írnom, mert akkor kicsit csalódtam...Mert már régóta szeretnék egy közös képet Vettel-lel...

2014. júl. 23. 17:15
 10/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Nem azt írtam hogy együtt jártak mindenhova hanem hogy mindketten csak a mélygarázst használták;)

2014. júl. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!