Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szeptemberben leszek 17 (lány...

Szeptemberben leszek 17 (lány vagyok). Tudtok ajánlani olyan sportot amit még nem késő versenyszerűen űznöm?

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyat amit csapatban lehet űzni. Tudom valószínűleg ilyen korban már kissé késő, de nagy álmom hogy profi sportoló legyek! De ha nem pazarlom tovább az időmet akkor még talán (nekem az is elég ha csak egy kis esély is van rá) sok gyakorlással és edzéssel lehet jövőm benne.

Kosarazom a suli csapatban (igaz nem vagyok valami magas, viszont jónak mondhatom magam benne), de azzal csak edzőmeccsekre járunk, nagyobb eredményekben szeretnék gondolkodni...



2014. júl. 29. 17:29
 1/2 Hunyadi Zsolt válasza:
Ha egyéni sport és küzdősport is szóba jön nálad én a kyokushin karatét tudnám ajánlani ami nagyon jó sport én 3 éve űzöm verseny szerűen és tudom ajánlani ;)
2014. júl. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez igen :D Elismerésem!

Egy ismerősöm ugyan ezt csinálja, lehet elkezdem. Alapból érdekelnek az e fajta küzdősportok.

Nagyon köszönöm a válaszodat! :)

2014. júl. 30. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!