Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác aki megkért hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki megkért hogy táncoljak a szalagavatóján ( mert én amúgy versenyszerűen táncolok). Többi lenn. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
nekem tetszik a srác, de először féltem hogy csak azért kér fel mert èn tudok táncolni.. pénteken volt az első próba és miután vége lett megvárt és elkísért a buszmegállóba és még ott beszélgettünk és éreztem hogy nagyon zavarba volt ( mert nem volt még barátnője).. nagyon remélem hogy tetszem én is neki, de nem tudom hogyan bíztathatnám, hogy ne legyen ilyen félénk.. én nem szeretnék lépni amíg nem biztos ez az egész, nem akarom megijeszteni vagy valami

2013. dec. 8. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Legyél vele kedves és próbáld meg éreztetni hogy érdekel.

Táncpróbákon például sokkal több testi kontaktust létesíthetsz vrle pl nekidőlsz srb.

2013. dec. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kedvesen végigcsinálnám vele a szalagavatóig a táncpróbákat, addig szerintem annyira ne hajtsatok egymásra, mert aztán kiderül, hogy mégse működik a dolog, és otthagyod a sz*rban a szalagavatón. Utána a bulin összejöttök és kész.
2013. dec. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aranyom, csak ne kattogj ezen. Ott a kulcs a srác zsebében, gondolom érzed tánc közben, hogy valami régi nagykulcsos bérházban lakknak :) Szóval csak táncolj vele, és legyél türelmes. Már beléd van esve, de azért hagyd, hogy ő szédítsen a keringőben. Tanítsd meg minden lépésre azt a .ülye mázlistáját.
2013. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!