Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ezt meg lehet csinálni a...

Ezt meg lehet csinálni a Forma 1-ben?

Figyelt kérdés
Például Räikkönen és Alonso egy körben állnak ki kereket cserélni, és amit levettek Räikkönenről, az felteszik Alonsonak. Ezt meg lehetne csinálni, vagy van erre valami szabály?

2014. aug. 4. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Minden pilóta ugyanannyi gumit kap, versenyeken azokat használják ami az időmérőről megmaradt, meg van olyan is amibe van egy vagy két kör.

Tavaly a Q1-be bejutott középcsapatos tíz autó sokszor nem jött ki, mivel a gumikkal spóroltak. Ezért van most olyan szabály, hogy aki bejut az első tízbe az kap egy szett gumit.


Meg annak mi értelme lenne, hogy használt gumit raknának fel Alonsonak??

Főleg ha versenyről lenne szó, nem is tudna menni Alonso egy agyonhasznált gumival, nincs tapadása, az már egyszerűen nem működik.

Általában nem egy körben jönnek ki, nem tudom láttál-e versenyt.

De ha mégis akkor ott van a friss gumi, megtudják oldani hisz van elég szerelő.

2014. aug. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alonsoval biztos nem lehetne ezt megcsinálni!
2014. aug. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az meg másik, már az hittem hogy valami Kimi fan vagy, hogy Alonso gumiját->Räikkönenre. Összeesküvés elmélet, hogy mért nem megy Kiminek, de utána még elolvastam avagy 3-szor a kérdésed és leesett hogy fordítva mondod.

Alonso a Ferrarinál elégé a csapat fénypontja nem hinném hogy ilyet csinálnának vele, az eredményeket neki köszönhetik nem az autójuknak.

Remélem hogy lassan már Kimi is belejön már, jó lenne látni a dobogón őt is :)

2014. aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Láttam már versenyt, értek is a Forma 1-hez, csak eszembe jutott ez, nem tudom miért, és kíváncsi voltam hogy ez engedélyezett lenne-e. Tudom hogy hülyeség lenne, nem is gondoltam hogy bárki megcsinálná.

Amúgy Kimi fan vagyok :D

2014. aug. 4. 20:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is Kimi rajongó vagyok, na meg Alosno és Hamilton.

Ők hárman nagyon tehetséges pilóták.

2014. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek megvan a saját gumiszettje, és nem lehet egymás között csereberélni
2014. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MrPifta ***** válasza:
egészen biztosan névre szóló gumit használhat csak. Ha a csapattárs vadiúj gumiját rakják fel azért is jár büntetés
2014. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!