Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fogyókúrától kisebbek...

A fogyókúrától kisebbek lementek a melleim. Vissza akarom csinálni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Beindult a fogyás mert keveset ettem és ideges voltam az elmúlt 1-2 hétben. Ha nem figyelek az étkezésre kalóriákra akkor visszahízom a melleimet? Ahonnan kellett volna (a hasamról) onnan nem ment le szóval nem hiszem hogy oda is rakódna le. A combjaimból is ment le de végülis az sem zavar ha oda is visszakúszik amit leadt, sőt. Csak kapjam vissza a melleimet. Nem voltak nagyok eddig sem de most még kisebbek lettek és zavar. Végülis rájöttem hogy túl vékony lettem az sem érdekel ha visszajön az egész 3-4 kiló amit leadtam. Hogyan csináljam?

2014. júl. 11. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
onand fogsz utoljara fogyni ahonnand szeretnél ugyis , mellek általaba lefogynak, vagy meghizol vagy szilikon a megoldas ez esetbe
2014. júl. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nem. Visszahizni szeretnek! Csak azt szeretnem tudni hogxha visszahizok akkor ujra olyanok lesznek mint azelott? Marmint meretileg, mert nem ereszkedtek meg. Azelott is kicsil voltak.
2014. júl. 11. 18:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha feldobsz magadra pár kilót a melleid visszaállnak olyanra amilyenek voltak. Emeld meg a szénhidrát bevitelt, meg persze egyél normálisan, fehérje, vitamin zöldség.

Minden rendben lesz, no para.

2014. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez most megnyugtatott! :))
2014. júl. 11. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Korábban olvastam az egyik válaszban, hogy a lány nővérével elhitették, hogy jobban nézne ki, ha ledobna 5kg-ot. Meg is tette, de a mellei bánták, amikor visszahízott, akkor nem oda mentek vissza a kilók, inkább a szokásos tartalékolási helyre kerültek.


Sajnos ebben is a genetika számít, ha szervezeted éhezésként élte meg, inkább hasra akarja majd rakni a zsírt.

2014. júl. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előbb kell gondolkozni, aztán cselekedni!

A mell a legkényesebb testrész - már ami a súlyingadozást illeti.

Nagyon kicsi a valószínűsége annak, hogy ugyanolyan formában és mértben visszaáll egy kis hízás után!

Vannak dolgok, amit az életben csak egyszer lehet tönkre tenni - ezek közé tartozik a női mell is!

Az lehet hogy szerencséd lesz, és visszaáll az eredeti állapot, de kicsi a valószínűsége! Minden esetre ha hízni akarsz, akkor ne akard ezt gyorsan, egyszerre, mert az sokat ronthat a helyzeten!

2014. júl. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De mult heten meg normalis volt csak egyik nap rosszul voltam es nem ettem egesz nap szonte semmit es meg azutan se sokat egy par napig es ez lett. Meg emelle dolgoztam. De most megint sokat eszek.
2014. júl. 12. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!