Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » India miért nem sportnagyhatal...

India miért nem sportnagyhatalom? Indiai sportolókat miért látni olyan ritkán?

Figyelt kérdés

Nem csak nyomor van abban az országban!

Miért nem tudnak világszínvonalú sportolókat kinevelni?

A másik milliárdos ország,Kína egyre több sportágban mutatkozik meg nemzetközi szinten,zárkózik fel vagy veszi át a vezetést. Az olimpiákon egyre nagyobb ellenfele az USA-nak és a nyugati országoknak.

Indiában meg csak krikett van. Érthető, angol gyarmat volt.De akkor hol a foci? (mondjuk a legtöbb volt gyarmatról is hiányzik)

Én egy alkalomra emlékszem amikor egy atlétikai versenyen láttam egy indiai távol vagy hármasugrót.

Ott nincs versenysport?

Vagy a kultúrájukból kifolyólag nem tartják fontosnak?

Miért hiányoznak a nagy versenyekről?



2014. aug. 21. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az ország nagy része sokkal szegényebb mint Kína keleti partja. Nem fordítanak pénzt a sportra. Szerintem ezért.
2014. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!