Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Általában milyen napirendet...

Általában milyen napirendet élnek a díjlovas, díjugrató válogatott tagjai, vagyis az országok legjobbjai? (többi lent) Minél több választ várok

Figyelt kérdés

Igazából kíváncsiságból kérdezem, egy fogalmazáshoz kell, magam is lovagolok de érdemleges választ még sehol nem találtam. körül belül el tudom képzelni meg tudom hogy fontos a táplálkozás stb. de érdekelne mások véleménye is.

Lényegében ezek érdekelnének: mennyi időt töltenek edzéssel naponta?, mennyi fizetés kaptak?(mondjuk külföldön pl:Németország havonta), edzéseken kívül milyen időközönként járnak versenyekre? havonta,hétvégente? meg még meghallgatom amit ezeken kívül is írtok.



2014. aug. 22. 14:25
 1/1 anonim válasza:
A többség kb 5-6 lovat lovagol naponta ez kb 8-9 óra, 1-2hetente van verseny azt nem tudom mennyit kapnak
2015. dec. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!