Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Lehet bevinni a Hungaroringre...

Lehet bevinni a Hungaroringre kemping (összecsukható) széket?

Figyelt kérdés

A legtöbb helyen azt írják, hogy nem, (ahogy napernyőt, sátrat sem) azonban idén rengeteg szurkolót láttam kisebb kempingszéken, napozóágyon ülni (de a napernyő is előfordult, sőt ilyen félsátrat is láttam nem egyet). Van esetleg valami tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Mennyire engedik? Vagy csak szerencse kérdése, hogy belekötnek-e a kapunál? (Készülnék jövőre... :D

Köszönöm. :)



#szék #F1 #Hungaroring #Állóhely
2014. szept. 23. 17:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Plusz: Ha teszem azt a kapunál beengednek, a pálya területén esetleg még lehet belőle gond? A kerítés mentén álló security-sek szóvá teszik esetleg? Mert nekünk idén konkrétan már azért beszóltak, hogy nem lehet olyan közel ülni (pokrócon) a kerítéshez. Pff... a poén az volt, hogy egy vonalban ültünk az összes többi szurkolóval... (Érdekes, hogy a pálya túlsó felén, ez volt jellemző (mármint a nem túl barátságos hangnem) míg a super gold mellett (helyileg a kapunyitás környékén)lehetett állni a kerítés mellett közvetlenül, úgy hogy senki nem szólt semmit...) Na, de bocsi az off-ért, csak arra lettem volna kíváncsi, hogy a szék-témához hogy viszonyulnak a "helyi beavatkozók"? :)
2014. szept. 23. 18:00
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet kemping széket bevinni meg olyan nagy esernyőt sem aminek szúrós az eleje. (az a nagyobb amit nem lehet összehajtani) de persze vannak kivételek akiknek sikerül behozni, nem tudnak több ezer embert alaposan átvizsgálni, de az biztos hogy addig nem mehetsz be még bele nem néznek a táskáidba.
2014. szept. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod.

Tudom, hogy "hivatalosan" ezek tiltott tárgyak, és persze tisztában vagyok vele, hogy nem lehet mindenkinek olyan alaposan átnézni a táskáját, ezért kerülhetnek be mégis. Inkább arra lettem volna kíváncsi, hogy szerintetek mekkora esélyem van azon szerencsések közé tartozni, akiknek sikerül?

2014. szept. 28. 16:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nem sok :D de legfeljebb kint hagyod, próba szerencse
2014. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igen, valószínűleg igazad van. Na, majd kiderül... bár sajnos még soká lesz lehetőség kipróbálni :/ :D

Köszönöm a válaszokat!

2014. szept. 30. 15:12
 6/9 anonim válasza:
igen be lehet vinni meg grillsütőt is
2014. okt. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó, gratulálok az értelmes válaszhoz... Azt hiszem elég egyértelmű volt a fentiek alapján, hogy tisztában vagyok vele, hogy hivatalosan nem lehet, de aki volt már életében a hungaroringen f1 idején az azt is pontosan tudja, hogy az állójegyesek nagy része valahogy mégis beviszi a kempingszéket/árnyékoló-sátrat stb... A kérdés ERRE vonatkozott...
2014. okt. 15. 18:12
 8/9 anonim válasza:
Menj ki, nézd meg és menj haza, nem kell az egész weekend házat kicipelni mogyoród nem az afrikai sivatag..
2014. okt. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Bocsi, de nem arról volt szó, hogy MIÉRT akarok vinni... Nyilván meg van rá az okom, hogy feltettem a kérdést, de ez most a legkevésbé fontos. Talán inkább az, hogy ha mások tényleg a komplett strand-felszerelésükkel mennek (mondom: napozóágy és sátor!!), akkor én bevihetnék-e egy szerencsétlen széket?

Amúgy meg valószínűleg meg fogom próbálni, próba szerencse alapon, ahogy az első válaszoló is tanácsolta. :)

Neki köszönöm a választ, a többieknek pedig a semmit...

2014. okt. 27. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!