Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogyan tudok jó kick boxoló...

Hogyan tudok jó kick boxoló nő lenni? 15L

Figyelt kérdés

Heti 3 edzesem van, 15 eves vagyok, es gimnaziumba jarok. Szoval probalom az edzeseket es a tanulast is osszehozni. 4 honapja tanulom ezt a sportot es verseny szinten szeretnem csinalni. Az edzo sokszor dicser edzeseken es mar nagyjabol minden feszerelesem meg is van. Csak meg fejvedom es fogvedom nincs de hamarosan az is lesz.. Szoval hogyan tudnam meg eredmenyesebben uzni ezt a sportagat? Vagy mar keson kezdtem el?

Koszi a valaszokat:)



2014. okt. 12. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem későn.

De ha versenyző akarsz lenni akkor egy idő utan heti minimum 4-5 edzes kell,fullos etrend es különórak az oktatókkal.

2014. okt. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fullos etrend alatt mit ertesz?:)
2014. okt. 12. 11:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Tiszta alapanyagok,kiszamolt feherje/szenhidrat es zsirbevitel,minimalis szemetkaja.
2014. okt. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
most fogok fogyokurazni amitol egy olyan 5kg minuszra szamitok. 164cm es jelenleg 63kg vagyok. A combom vadlim hasam eleg izmos es keves felesleg van rajtam..de igyekszek lefogyni amennyire csak lehet es a zsir helyett az izom szazalekom novelni:)
2014. okt. 12. 11:49
 5/6 anonim ***** válasza:

nem vagy lekésve,teljesen jó korban kezdted.

viszont az edzésidőt tényleg emelni kellene ha versenyző szeretnél lenni,heti 5re.

és igen az étrend sem ártana aztán idővel mellé tenni kiegészítő edzést kettlebellt,vagy crossfit-et.

amúgy fogvédő nélkül hogyan bunyózol?:O

valami itt nem kóser szerintem.

2014. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg nem bunyozok. Csak technikazok:) meg arnyekolok
2014. okt. 12. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!