Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Doppingol Michael Phelps?

Doppingol Michael Phelps?

Figyelt kérdés
Láttam egy riportot, ahol egy sportorvos mondja, hogy emeri szervezet nem képes ekkora teljesítményre. Szerintetek?
2008. aug. 12. 13:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
31%
sztem meg egyszerűen tehetséges.nem hiszem h.doppingol,sokan irigyek rá.zseniális. ez van.
2008. aug. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg igen, erről szól az élsport, nameg arról, hogy olyan szert használ, amit nem tudnak kimutatni.
2008. aug. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
79%

Visszakérdezek:


Szerinted van, aki nem doppingol az olimpián?

Akkor nem lehetne ott.

Itt dollármilliókról van szó, te odaállnál tisztán egy ilyen mezőnyben?

A közvéleményt durván hülyének nézik, akik a doppingellenes harcról beszélnek. Olyan tíz-egynéhány évvel van lemaradva a doppingvizsgálat módszerei a sportolók mögött álló érdekcsoportok mögött. Olyan szerekre szűrik az olimpikonokat, amik már a sarki konditeremben is elavultnak számítanak.

Ezt a kérdést tedd föl tíz év múlva, addig konkrét választ ember nem fog adni rá, csak ennyit:

IGEN. Ö is.

2008. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem meg nem. Nem kell mindjárt meggyanusítani valakit, aki ilyen jó egy sportban, hogy doppingol. Persze lehet, hogy tévedek.


És légyszíves nem lepontozni, én csak a véleményemet mondtam el.

2008. aug. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
26%
Születnek ilyen tehetségek is. Ő valahol az ember és a gép között szerepel. Hihetetlen, amit művel, de nem doppingol!
2008. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
21%
bocsi de ez "És légyszíves nem lepontozni, én csak a véleményemet mondtam el." annyira adja magát, hogy lepontozzanak:)
2008. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
22%
Ha doppingol, annak ki kell derülnie. Úgyis vizsgálni fogják a vizeletét, meg vizsgálták is már. Tény, hogy van olyan, amit még nem tudnak kimutatni, de nem kell egyből arra gondolni, hogy aki ilyen jól teljesít, az doppingol. Fogadni mernk, hogy ha egy magyar sprotoló lenne a helyében, akkor nem lenne ilyen kérdés feltéve az illetőről. Szerintem egyszerűen csak tehetséges... ha meg nem csak a tehetség van a dologban, az majd kiderül!
2008. aug. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
87%
Honnan tudjátok olyan biztosan, hogy nem doppingol? Gondoljatok csak Marion Jones esetére.
2008. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
95%

Nem fog kiderülni. Kinek lenne érdeke? Vége lenne az olimpiának (mondtam már hogy MINDENKI doppingol).

Vizeletből nem mutatható ki, csak a régi anabolikus szteroidok. Ezek már lejárt dolgok, itt már géndoppingról beszélünk. A növekedési hormon sem mutatható ki pisiből, csak vérből. A beadástól számítva 3 óráig.

Ráadásul a sportolók mögött olyan multinacionális cégek, sőt kormányok állnak, akiknek az az érdekük, hogy ez így legyen. Ki nézné az olimpiát, ha csak átlagos eredmények születnének? Ki tenne bele milliárdokat?

2008. aug. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
93%
Az utolsó hozzászóló, és az elején ott vki eszméletlenül rátapintott a lényegre. Ez totálisan így van. Akik azt gondolják, hogy dopping nélkül oda lehet kerülni, naívak.
2008. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!