Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mégis hogyan győzem le ezt a...

Mégis hogyan győzem le ezt a félelmet?

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet hogy karatézom mær egy jó ideje,és igazán jo is vagyok de a problémám az hogy vizsgák,bemutatók elött nagyon izgulok valahogy nem bizok meg magamban...s ez nagyon kihat a teljesitményeimre is sajnos :( de most az a legnagyobbik probléma hogy attól félek hogy most december 6-án lesz az első versenyem s tudom hogy esélyem lenne a gyözelemre mert sokat készultem erre a versenyre de mégis nagyon félek hogy rosszul fog sikerülni,amiatt hogy nem bizok eléggé magamban mikor én is tudom hogy nyugodt kellene legyek az ilyen helyzetekben,de annyir meg szokatam ilyedni attól hogy nem fog sikerülni hogy rögtön el vesztem az eszem...Meg kérlek szépen segitsetek hogy maradjak mindig nyugodt?

2014. nov. 7. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Vicces.


Félsz, ami rontja a teljesítményed EGY VIZSGÁN. Életedbe nem versenyeztél.

De igazán jó vagy...


a jól begyakorolt mozdulatok stresszhelyzetben hatékonyabbak lesznek. ha viszont nincsenek begyakorolva rendesen, akkor negatívan hat a félelem a teljesítményre. Alapvető pszichológia.

2014. nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Edzéseken nincs probléma s az edzőm is mondta h jó vagyok...
2014. nov. 7. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:

azért mondja, mert így motivál. ha egy nő megkérdezi, hogy jól néz-e ki, minden normális ember azt válaszolja, hogy persze. Az, hogy hogy néz ki, teljesen irreleváns, nem a tanács a fontos, hanem az önbizalom megerősítése. Egy magabiztos nőnek nincs szüksége ilyen visszajelzésekre.


A lényeg az, hogy te egy bemutatón, vizsgán is izgulsz, ami baromira messze van ám még egy éles bunyótól. Ha jó lennél, nem izgulnál, mert tudnád, hogy simán menni fog. Ha jó lennél, nem a majrézás miatt kérdeznél, hanem inkább az lenne a kérdés, hogyan "szívd fel" magad bunyó elött. mert akkor ez a drukk már nem lebénít, hanem doppingol.

2014. nov. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!