Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lovagolni szeretnék, de félek...

Lovagolni szeretnék, de félek a lovaktól. Hogy tudnám leküzdeni ezt a félelmet?

Figyelt kérdés
Már lovagoltam, szerettem, most szeretném újra kezdeni, de mi van, ha elcsúszik a ló, vagy ágaskodik? F
2011. júl. 19. 18:33
 1/6 anonim válasza:

Szia! Én is ilyesmi helyzetben vagyok, csak én először ülök majd lovon, remélhetőleg már jövő héten.

Én egy lovászlánnyal beszélgettem erről, ő mondta, hogy emiatt abszolút ne féljek, nagyon barátságos és jó szándékú állatok, direkt semmit nem csinálnak. :) 1-1 baleset meg minden sportba előfordul, bízz magadban és ne idegeskedj! Főleg ne lóháton, mert megérzi. :)

16/L

2011. júl. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Estem már többet is, nem csak lóról, falmászás közben is :)

Ha a paci nem akar megölni csak puff és kész, baj nem lehet. A ló alacsonyabb mint a fal :D

2011. júl. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ha olyan lovardába mész ahol rendesebb lovak lesznek akkor nem lesz semmi baj. a lovon ne félj mert azt megérzi és ő is félni fog tőled. 3héttel ezelött én is így voltam de rávettem magam , felültem és egyböl imádtam őket :D
2011. júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TOMAtm ***** válasza:

vigyél pár kockacukrot és mielőtt rámásznál simogasd,beszélj hozzá mint egy kisgyerekhez,nyugtató hangon,utána adj neki 1-2 kockacukrot.ebből ő is tudja h nem bántani akarod,szeretnél vele sétálni.nem buta állat érteni fogja.

hugomnak van 3 lova is én nagyon értelmesek!akkor van gond ha a ló hetekig nincsen kihajtva(lovardában kizárt) mert akkor szárnyalni futkározni akar és nem fog szótfogadni!és ledob persze.

2011. júl. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Elcsúszik?hát nem hiszem hogy ez megtörténne.vagy akkor ne lovagolj sárban.egy jól tanított iskolaló nem ágaskodik!meg ha ágaskodna is esetleg akkor nincs semmi dőlj előre ha kell kapaszkodj a nyakábaés nyugtasd meg.
2017. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igazából magaddal kell tudatnod hogy nem fog semmit csinálni a ló.barátkozz össz velük vagy csak az egyikkel,éstudasd ezt magadban:ha leesek mivan?!nem érdekel mások véleménye csak az a fontos hogy SZERETEM ezt csinálni!és visszaülök a nyeregbe!és még nézz lovas biztató vidiket!
2017. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!