Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ti is utáljátok hamiltont meg...

Ti is utáljátok hamiltont meg azt a celebeskedö megjátszos senki nöjét?

Figyelt kérdés
2014. nov. 24. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
leszarom mindkettőt
2014. nov. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem. Hamilton az egyik ha nem a legjobb pilota most az F1ben, Nicole Scherzinger meg egy szep es tehetseges no. Miert kene utalni oket?


Hacsak nem zsigeri irigysegbol?

2014. nov. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet nem a legjobb ember a Földön, de sportolóként nagyon jó.
2014. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hamilton-t bírom, nincs jó hatással rá ez a csili-vili sztárvilág, ki kéne ebből kerülnie szerintem, de ennek ellenére mégis egy rendes srácnak tűnik, kifejezetten szimpatikus a tehetsége, a verseny szelleme és a kűzdeni akarása miatt.


Nicole meg egy senki p#csa, a gagyi Pussycat Dolls-ával együtt, ami olyan hallgathatatlanul f#s és mindenfajta jóízlés ellen való hogy az valami elképesztő. Rengetegszer éreztem már, hogy lehúzza Hamiltont, a folytonos hisztijeivel, meg szakításaival, olyan mint egy h#lye kis tinilány, ráadásul folyton szerepel, pics#áskodik, ilyen k#rva idegesítően rázza magát, meg a latin (vagy f#sz se tudja már milyen génmanipulált képződmény) p#csáját, szóval, ja őt utálom.

2014. nov. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4es, ez akar mind igaz is lehet (nem az) de ettol meg egy kiveteles enekesno. Ha te ezt nem hallod, akkor hulye vagy a zenehez. Is.
2014. nov. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Neked mi bajod van, hogy így véded őt? Ez csak egy vélemény volt, nem kell a kicsi szívedre venned.


Amúgy felőlem lehet kivételes énekesnő (hangilag), Magyarországon is rengeteg jó hangú énekes van, az ilyen X-Faktor féle szärokban (amiben zsűrizik ez a p;icsa) meg is mutatják a tornászmutatványaik által, de még is egyik sem tesz le semmi teljesítményt később az asztalra, sőt nem is jutnak sehova sem ezzel. Szóval az hogy valaki jó hangi adottságokkal született az még semmi, az max. egy szűk alap, arra kéne ráépíteni valami értéket, de ez a latin p#csánknak nem sikerült sajnos... :S

2014. dec. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bajod neked van, hogy ilyen eros kenyszert erzel a fikazasra...
2014. dec. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem érzek én erős kényszert a fikázásra, csupán egy idegesítő közszereplővel (de lehetne akár dal vagy film is az alany, és még sorolhatnám) szemben, aki rendszeresen a pofánkba tolja az ízléstelen vackait és vele együtt, de sokszor még nélküle is saját magát, egy vmennyire hozzá kapcsolódó fórumon, szeretem kifejteni a véleményemet. De szerintem az, hogy egy fórumon egy emberről vagy filmről vannak negatív és pozitív vélemények is (főleg úgy hogy rendesen meg van indokolva, nem csak lefikázza, hogy szär), az teljesen normális, neked nem kéne ide járnod ha ez ennyire felidegesít téged. Egyébként meg, ha egy normális, tehetséges, értékes előadóról szólna mondjuk ez a kérdés akkor egyáltalán nem "fikáznék", szóval ezért sincs nekem semmilyen kényszerem semmi ilyesmire, csak tudod ez egy ilyen dolog, vannak dolgok amiről pozitív, vannak amiről negatív és vannak amiről semleges véleménnyel van az ember.
2014. dec. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!