Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek van esélyem az...

Kakóscsiga007 kérdése:

Szerintetek van esélyem az F1-be kerülni, ha a hivatalos játékokkal naponta játszok, és online versenyeket is szoktam nyerni?

Figyelt kérdés

2015. márc. 14. 09:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Troll kérdés? Vagy hány éves vagy?:DDDDDDD

Amúgy nem, tudod a gép előtt másabb mint a valóságban. Nagyon kevesen jutnak el az F1-ig. Nagyon kemény fizikai erő kell és agyban is nagyon ott kell lenni. Ja és ami a legfontosabb, sok sok pénz kell hozzá!!! A versenyzők gokárttal kezdik, szóval ha bajnokságokat nyersz gokarttal (nem a netes játékra értem) akkor előrébb vagy egy lépéssel, de akkor is még sok van hátra, tehetség kell hozzá.

2015. márc. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
:DD Jó vicc volt. Kb annyira esélye lesz rá mint a CoD-os múltadal bekerülni a francia idegenlégióba.
2015. márc. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A hivatalos játékok nagyon messze vannak a valóságtól. A fizikája erősen le van butítva. De ha még egy rFactorban is állandóan nyernél online profik ellen, akkor sem lehetnél F1-es pilóta. Az arra való felkészülést fiatal korban kezdik, gokarttal, majd komolyabb sorozatokkal. Emellett kell komoly támogatás, és rendkívüli fizikai felkészültség. Hatalmas tehetség, profizmus, és egyebek.


És azért a leggyengébb F1-es pilóták is nagyon profinak számítanak. Azt hiszem, én is nagyon sok faktort kihagytam, de sajna nincs esély egy egyszerű F1-es játékkal karriert indítani.


És ezt ne hasonlítsuk Michelisz Norbi pályafutásához. Ő szimulátoron kezdett és az által fedezte fel Wéber Gabi, de a hivatalos F1 játékok messze vannak a szimulátortól.


rFactor, GP Legends, GTR sorozat, Live for Speed, RaceRoom Racing Experience, Richard Burns Rally, Race 07 csak hogy néhány komolyabb szimulátort említsek.

2015. márc. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmi esélyed, főleg ha a CM-féle játékokon gyakorolsz.
2015. márc. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerinted azok a versenyzők akik most a Forma 1-ben vannak, azzal töltötték a gyermekkorukat, hogy f1-es JÁTÉKKAL játszottak?

Szerinted úgy kerültek be a sportba, hogy online versenyeket nyertek?

2015. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én a Caesar IV-gyel szoktam játszani. Épp most várom a főkonzullá való kinevezésemet Lutetiába :)
2015. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Igen, mert a jobb játékokban egy rendszer figyeli a teljesítményedet és ha elérsz egy bizonyos szintet, akkor az adott szponzorcéghez elküld egy jelentést, és fel fogják venni veled a kapcsolatot a játékon keresztül.

A lényeg hogy törekedj arra, hogy minél jobb legyél, és várd a jelentkezésüket.

2015. márc. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 HungryJabba válasza:

van esélyed....ha van olyan apukád, mint a Baumgartner Zsoltikának...

...bár annak is ráment inge gatyája mire odáid eljutottak, h egyáltalán szóba kerülhetett az a dolog, hogy ha összeszed a Zsolt 4 millió US Dollárt akkor versenyezhet a Minardinál 6(!) futamot....

..ember!..gondolod, h csak Te nyersz online játékokat?!

2015. márc. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 varlamov ***** válasza:
Láttam én már olyan edzőt, akit egy foci manager játék sorozatos jó eredményei után hívtak meg egy kisebb csapathot :)
2015. márc. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 varlamov ***** válasza:
Ja, és nem magyar csapatba egy magyar kóklert, hanem egy német 2-3 ligás csapatba egy német "kóklert" :P
2015. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!