Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek lehet 16 évesen...

Pety001 kérdése:

Szerintetek lehet 16 évesen valaki autó versenyzö?

Figyelt kérdés

Vagy van olyan hogy olyan iskolát végez ? És aztután?

Ez csak egy kérdés nem kell lerágni a fejem és izélni hogy ez lehetetlen meg ilyenek .... csak kérdeztem :D



2015. ápr. 1. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]



Persze kell apuci pénze...bőven!

2015. ápr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akko Szívtam :))
2015. ápr. 1. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem akarom lerágni a fejed,de rohadt hosszú ám az út az elhatározástól a megvalósulásig,persze lehetséges,de rengeteg minden kell hozzá amivel te valószínűleg nem rendelkezel.Ha rendelkeznél ezekkel a szükséges dolgokkal akkor nem írtad volna ki ezt a kérdést.

Azt illene tudnod,hogy Max Verstappen 17 évesen már az F1-ben tolja,íme megint egy ok ami miatt felesleges volt kiírnod ezt a kérdést.

2015. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De engem érdekelt :) :P
2015. ápr. 1. 19:10
 5/5 anonim válasza:

persze hogy lehetsz, valami drift vagy rally versenyző. a forma autókat (F1 és társai) és a magasabb szintű kötött pályás versenyzést (pl-DTM, WTCC) viszont buktad, mivel ahhoz már 10 éve gokartoznod kéne. plusz ahogy már írták rengeteg pénz is kell hozzá..


de itt van az az ifjú Fittipaldi. kérdezd meg őt hogy hogy áll a "karrierje". még akár a Hungaroringre is kimehettek együtt. aztán a lelátóról szurkolhattok a kedvenceiteknek.


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__versenyek-olimpi..

2015. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!