Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » 2015-ben a Mclaren-Honda év...

2015-ben a Mclaren-Honda év végéig mennyit fog fejlődni és jövőre milyen lesz szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 19:11
 1/6 anonim válasza:

Szerintem, év végéig olyan lesz mint most a Sauber.

Aztán jövőre fogalmam sincs mi lesz :-\

2015. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
dobogó meglehet?
2015. máj. 3. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de Alonso fog pontokat szerezni, dobogó közeli helyekre is néha lehet elfog érni. Button is fog néhány pontot szerezni, szerintem Alonso kb. 8-10., Button olyan 13-15-ig lesz. Jövőre én se tudok sokat mondani, de nem valószínűsítem, hogy világbajnoki esélyeik lesznek, remélem erősek lesznek, és ott lesznek egy harmadik, negyedik vagy esetleg ötödik erőként, és így majd tudnak dobogós helyeket hozni, esetleg egy futamgyőzelmet is.
2015. máj. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2015. máj. 4. 18:08
 5/6 A kérdező kommentje:
Monaco 8.hely de még nagy a lemaradásuk
2015. máj. 25. 15:46
 6/6 anonim válasza:
Én azt Hallottam hogy 50 LE a hátrányuk. Ezt a Mercedes Hpp elnöke mondta. Év végére meg lehet a dobogó de az csak egyszeri alkalom lesz
2015. máj. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!