Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Idén a Hungaroringre érdemeseb...

Idén a Hungaroringre érdemesebb lesz kimenni mint a következőkre? 2015

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem mert most lesz a 30. és ez egy kerek szám. ilyenkor vmi plusz program is lesz vagy hasonló?

2015. júl. 22. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha kedveled a Forma1-et, akkor igen. Én kedvelem de már nem az a f1, ami miatt rágtam faterom fülét kiskoromban, hogy kivigyen. De ez egyéni vélemény, ha most mennél először ne hagyd ki!
2015. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mennék én.. de egyedül nem engednek.. 14L. azt mondták szüleim jövőre. ezért kérdezem hogy nagyon kár lenne kihagyni?
2015. júl. 22. 21:16
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

anyádék nem akarják kiperkálni a jegyet. amit meg tudok érteni. majd elmész melózni, aztán veszel jegyet magadnak pár év múlva.


Amúgy a hungaroringen eszméletlen unalmasak a nagydíjak. tökmindegy, hányadik.

2015. júl. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
diákmunkára jelentkeztem szóval van saját pénzem..! szüleim "perkálnák" alapból is mert ezzel örömet szereznének a lányuknak, szóval nem ez tart vissza de nice try...mellesleg nem is igazán érezném magam jól ha a saját jegyemet ők fizetik...
2015. júl. 23. 00:56
 5/12 anonim válasza:

Szerintem ugyanannyira érdemes lesz kimenni, mint a többire. Én 2 éve járok, és mikor először voltam, megfogadtam, hogy minden évben kint leszek. 16/F

Mondjuk most egyedül kell mennem, mert senki nem ér rá, akit hívni akartam, de ezt akkor sem hagyom ki. Akármilyen unalmasak is a versenyek mostanában, azért élőben mégis más hangulata van az egésznek. Meg ha egy kis eső bekavar, mint tavaly, akkor még a versenyek is izgalmasak szoktak lenni, és idén is esős idő várható.

Szóval szerintem a World Series by Renault mellett a Forma 1 a legjobb autós rendezvény a Hungaroringen!

2015. júl. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mehetünk vna együtt :DDD
2015. júl. 23. 17:08
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
diákmunka mi, 14 évesen... amikor 16 a korhatár...
2015. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen ismerősömnél dolgozom. még valamibe bele kötsz?:)
2015. júl. 23. 18:57
 9/12 A kérdező kommentje:

mellesleg minek írsz ide felesleges dolgokat ha egy normális választ nem tudsz adni csak kötekedsz?

Ha unalmasnak találod a forma 1et nem írsz ide és ennyi, nem rontod vele napom. Talán nem ebben a témában kéne szét nézni és ostobaságokat pötyögni a billentyűzeteden. Ha még mindig akarsz írni vmit kérlek privát üzenetet hagyj, ne itt offoljunk. köszi!

2015. júl. 23. 19:09
 10/12 A kérdező kommentje:
Többieknek ment a zöld, köszönöm a válaszokat!(:
2015. júl. 23. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!