Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki nézte 2015.10.25 USA...

Ki nézte 2015.10.25 USA Formula-1 nagydíjat? Ti kinek szurkoltok? és létszíves olvassátok el amit írtam

Figyelt kérdés
Olyan szinten utálom azt a fekete f.aszt, hogy el sem tudom mondani! Jól tette Rosberg, hogy visszadobta azt a sz.ar sapkát! Bár ne csúszott volna ki Rosberg. mert még akkor lenne versengés a világbajnoki címértés talán lett volna esélye megnyerni valamelyik NÉMETNEK a VB-t!!! Én különben Sebastian Vettelnek szurkolok vagy ha kiesik akkor jön Rosberg de Hamiltonnak még ha csak ő maradna akkor sem szurkolnék neki mivel fekete én meg fajgyűlölő vagyok! a dédnagyapja még szántotta a földet a fajtársaival együtt!! Meg még azért nyafog, hogy milyen a trófeák minősége!!! SZÁNALMAS! ja és én nem szégyenlem ezt a posztot vagy kérdést vagy ki minek értelmezi!

2015. okt. 25. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Durva, hogy olyan embert utálsz akit nem is ismersz. Benned semmi tisztelet nincs az olyan embertársaid felé akik eltérnek az általad alkotott képtől. Pedig legyen akármilyen származású valaki, ugyanúgy EMBER, és semmivel nem ér kevesebbet az élete mint a tied. Te is ő is és én is ugyanúgy meghalunk és semmit sem viszünk magunkkal, semmit nem érsz azzal hogy a te őseid mit csináltak ugyanolyan halandó ember vagy mint bármelyikünk.

Inkább élvezd az életet, mért kell ilyen értelmetlen dolgokkal idegesítenek saját magad és másokat?

Egyébként meg egy sportolóról beszélünk egy minimális tiszteletet érdemelne már ez is.


A sapka dobálosba sem értem hogy mért kell ennyit belelátni.

Hamilton adrenalin szintje a plafonon járt. Rosberg elgondolkozva ült elég rossz hangulatba.

Hamilton kereste a saját sapkáját, megtalálta Vettelét odaadta neki mert közel volt, Rosberé is a kezébe volt ő messzebb volt odadobta. Rosberg ebből annyit látott hogy az ölébe érkezett egy sapka, kizökkent a gondolataiból nagyon rossz kedvében volt, visszadobta. Hamilton felvolt dobva nyilván szeretett volna minnél hamarabb kimenni a közönséghez, ezért is kezdhette szétosztani a sapkákat. Ebbe az odadobásba benne lehetett az is hogy ne ülj már ott majd csatázunk jövőre. De Rosberget sem hibáztatom mert nagyon nehéz lehet ezt a vereséget átélni.

2015. okt. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyébként, hogy a trófeás témára is reagáljak, szerintem elég gáz ha az autósport királyaként emlegetett szériában műanyag "trófeákat" adnak a győztesek kezébe, volt olyan is köztük ami szétesett a dobogón.

Ezt Vettel is mondta már, és pont ő "nyafogott" a hungaroringen a serleg miatt, külön kapott serleget még az eredetin kívül hogy elégedett legyen.


Ha belegondolsz nem sok esélye lett volna Rosbergnek a vb címre, nem bizonyított mèg a csapattársa ellen, mindig akkor hibázik amikor nem kellene, ezért száll el az esélye a világbajnoki címre, nincs ott fejben, pszichológiailag is befolyásolható, szerencse, hogy nem Alonsoval harcol a címért, talán ő ért a mezőnyben a legjobban ahhoz hogy hogyan kell a másikat leépíteni agyilag.

2015. okt. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!