Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A fiam hol tudna indulni...

A fiam hol tudna indulni gokart bajnokságban?

Figyelt kérdés
A kisfiam most 6 éves, 4 éves kora óta nézi a Forma1-et. Gyakorlatilag ezen nő fel. Múlthéten elvittem gokartozni ahol szintén voltak körülbelűny annyi idős gyerekek mint ő. Időben 2-3 másodperccel gyorsabb volt mint ők, előszőr csak lestem mint a moziba. Szemre is lehetett látni, hogy elég ügyesen vezette a gokartot és gyors a kanyarokban. Ezek után mondta nekem, hogy szeretne ő is versenyezni. Hol tudnám "elindítani" a versenyzői karrierjét? Sajnos a gokart sportban annyira nem vagyok jártas, én csak a TV-ben nézem a Forma1-et. Ha tudnátok segíteni azt megköszönném!

2015. nov. 16. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha beakarod indítani a versenyzői karrierjét szerezz gyorsan egy 4-5 milliárd forintot. Akkor már sínen van a dolog.
2015. nov. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2015. nov. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2015. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt válogathatsz a lakóhelyedhez közeli lehetőséget.
2015. nov. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2015. nov. 16. 21:17
 6/7 veterán vas ***** válasza:
Ha tényleg komolyan akarjátok a versenyzést, nem csak szabadidő szinten gurulgatni, akkor a mnasz@mnasz.hu e-mail címen érdeklődhetsz Hargitai Sándor gokart szakág vezetőnél.
2015. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, írni fogunk E-mail-ben! :)
2015. nov. 17. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!