Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Kecskeméti katonai allkalmaság...

Kecskeméti katonai allkalmaságival kapcsolatban kérdeznék meg mindenkit hogy első sorban 300méteres ugye a futó pályájuk ahol a 10kört teljesíteni kell? mert én 400méteres pályán gyakorlok!

Figyelt kérdés
és még elég rossz az idő eredményem ez annak is köszönhető hogy rossz a salakos pálya nagyon, ez alatt azt értem hogy egyszerüen futni már nem nagyon lehet rajt de ezt a kis időt ki bírja míg jön a levél hogy menni kell kecskemétre teljesíteni, na szal ez a kérdés! Ja és 90felülés megy! 50fekvő az nagy nehezzen de talán fog menni ha nem is akk max 40fekvő! Korom az 25ös kategóriára sorolódik majd kecskeméten.

2016. jan. 28. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Futás, fekvőkre állj rá.

3000m+ jó lenne 12 perc alatt.

Fekvők 50-60 jó lenne ha menne. Még van időd, edz rá.


Járj el heti 1x úszni (50-60 hossz/alkalom).

2016. febr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úszni nemtudok, kecskeméti műsalakos pálya 300méteres ? Mert ha igen akkor hamarabb lefutom a 10kört ugye minél kisebb a pálya anál hamarabb végig fussa az ember a pályát.
2016. febr. 5. 13:44
 3/4 A kérdező kommentje:
meg még annyi hogy azért a 10kör 12perces időeredménnyel hát az burtális főleg hogy táblázatba a 24éves gyerek példaképp ráér beérni 13:30ra most kérdőjel akk minek siessen érted . én meg már hamarosan 25leszek így én 14:07re ráérek beérni mert a 2015ös rendelet szerint fognak lemérni így korilag most kicsikét heppy vok meg már tudod belefáradtam ebbe a monoton munstrába hogy futás fekvő felülés másnap ugyan ez és így tovább 1éve csinálom ezt a monoton munstrák csorón éhgyomorral! más végett! mer sajna sok a félős kis gyerek akik az ember alá raknak aztán az embert gátolják ebbe a 10kör lefutásdiban és msot a hidegnek köszönhetően is gyengül a teljesítményem ugye igazából mikéne kis tavaszi friss levegő,békesség, ne lenne hideg,meg végre valaki elárulhatná hogy a kecskeméti műsalakos pálya pontosan hány méteres is mert én itt neten azt olvastam hogy 300méteres dehát az ember utána kérdez ha valamiben nem biztos! mostha 300-as a pálya akk az nagyon jólenne .
2016. febr. 5. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Írtam privátot.
2016. febr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!