Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hol tudok Budapest közelében...

Hol tudok Budapest közelében gimnasztikát tanulni?

Figyelt kérdés

Rendes gimnasztikára gondolok,ahol van talaj,gerenda stb. és nem ritmikus gimnasztikára.Budapest közelében van ilyen lehetőség??(pl.Budaörsön vagy akár Budapesten,Budán)

Köszi előre is a válaszokat!! :)



2016. febr. 21. 13:21
 1/3 anonim válasza:

Helló!


Használd a Google-t és keresd a környéken a nagyobb klubok tornaszakosztályait, vagy konkrétan tora egyesületeket, tornász egyesületeket!


Pesten, Budán, Budaörsön is fogsz találni.


Kezdésnek nézz körül itt: [link]

2016. márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

És az előbb elfelejtettem: ma a magyar nyelvben a gimnasztika jelentése egy kicsit mást takar...

Amit Te keresel, az a szertorna / női torna.

2016. márc. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,azóta már én is kerestem párat. :) És közben rájöttem,hogy igen,az angol "gymnastics" magyarul nem a gimnasztika,hanem a szertorna. :D
2016. ápr. 1. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!