Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Tudtok olyan sportot mondani,...

Tudtok olyan sportot mondani, (kor: 13) ahol nem függök egy csapattól, és nem kell sokat meccsre járni, tehát egyéni?

Figyelt kérdés
A 3. kerületben vagy közel hozzá szeretnék olyan ingyenes vagy akár "ár/érték" arányban jó sportot találni ahol, nem függök egy csapattól, tehát csak arra versenyre kell elmennem amelyikre akarok. Én elsősorban lővészetre gondoltam, de bármilyen normális harcművészetre szívesen mennék. Az említett sportokon kívül is nyitott vagyok az értelmes dolgokra. Az extrém sportokat viszont kizárom. (pl.: hegymászás). Köszönöm az értelmes válaszokat.

2016. márc. 31. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy milyen lehetőségek vannak a közeledben, de ha fiú vagy mindképp ajánlom a kyokushin karatét vagy a cselgáncsot. Egy küzdőspor által rengeteget tanulhatsz.
2016. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen fiú vagyok, majd utána nézek, köszi!
2016. ápr. 1. 14:36
 3/3 anonim válasza:

Ha versenyekre szeretnél járni, ahhoz egy csapatnak kell mögötted állnia. Minden sportban.


Javaslataim: Úszás, Box, Sakk

2016. ápr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!